SPIRU HARET

Forumul studenţilor
Acum este 02/05/2024 00:43
Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Reclame


Ora este UTC + 2 [ DST ]

Securitate forum

Subiectele vechi şi închise se găsesc aici

Securitate forum

Mesajde nick » 12/02/2007 18:43

Nu stiu daca e potrivit sa postez aici, dar in ideea ca suntem mai multi care navigam pe partea asta a forumul e mai usor de vazut.

Ma gandeam ca ar fi util daca s-ar putea face cumva ca inregistrarea pe forum sa fie ceva mai securizata. Pe baza de invitatii - sau ceva de genul.

E spre binele nostru, ma gandesc.
Avatar utilizator
nick
Membru
Membru
 
Mesaje: 41
Membru din: 25/01/2007 15:55
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde boboc » 12/02/2007 19:03

Cred ca e o idee foarte buna.
boboc
Membru
Membru
 
Mesaje: 2
Membru din: 20/01/2007 17:17
Localitate: Baia Mare
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde phrozenb » 12/02/2007 19:06

mda, securitatea e o idee...
dar nu are nici un rost sa pui inregistrare obligatorie, ca cine are de vazut, isi face cont si vede...

ce altfel de securitate?
phrozenb
Membru
Membru
 
Mesaje: 17
Membru din: 27/01/2007 01:40
Localitate: Iasi, FF
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde caraiman » 12/02/2007 19:48

Cred ca inteleg ce vrei sa spui. Nu cred ca merge in cazul unui forum mai ales ca cel de fata este unul gazduit deci mare lucru nu e facut. Oricum ceea ce facem noi nu e ceva ilegal sau vreun secret pe care nu ar trebui sa il vada nimeni. Nu prea e bine insa sa postam poze ale subiectelor sau sa le spunem fiindca mai mult ca sigur sunt si oameni din administratia spiru haret care se mai uita pe aici si se poate ajunge la schimbari ale subiectelor asa cum s-a intamplat in bucuresti la algoritmi. Am fost in sala cand se schimbau subiectele, spre norocul meu eu deja il dadeam.
Avatar utilizator
caraiman
Membru
Membru
 
Mesaje: 31
Membru din: 29/01/2007 22:02
Localitate: Prin Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lancerego » 13/02/2007 00:17

Cred ca ne agitam cam mult pe tema "schimbarii subiectelor"... au fost altele decat cele de pe BB?
Eu cred ca rezolvarea grilelor in echipa si-a atins obiectivul, adica cine a participat activ la rezolvarea lor a fost imposibil sa nu ia examenul, iar cine a retinut doar grila... iertat sa fiu dar, si-a meritat soarta. Cred ca "brainstorming-ul" de la fiecare grila in parte ne-a ajutat sa ne lamurim mai mult decat o fac cursurile.
Imagine Informatica ID
"Un om destept nu comite greseli minore"(Goethe)
Avatar utilizator
lancerego
Fondator
Fondator
 
Mesaje: 120
Membru din: 17/01/2007 12:38
Localitate: Buzau
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron

Reclame

Furnizat de phpBB | phpBB România
Afiliaţi: Lucrări de licenţă | Lucrări la comandă | Reparaţii televizoare | Divina's Boutique | Livrare cadouri în Spania
Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici


Găzduire Web - Hostico