Kasolvenzia, o firma serioasa?

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Kasolvenzia, o firma serioasa?

Mesajde adrian501 » 26-Aug-2007, 12:19

Dle Dan Diaconescu, deocamdata prefer sa imi pastrez anominatul, dar as dori sa va informez ca at trebui sa reluati un subiect mai vechi in emisiunile dvs, cel privind operatiunile dupa parerea mea ilegale savarsite de o anumita firma de recuperare a sumelor de bani de la cetateni care au beneficiat acum multi ani de serviciile oranfe si cosmote romania, este vorba de o firma numita "Kasolvenzia" si care se ocupa si acum de recuperarea unor sume mari de la clienti care nu au platit la timp anumite facturi si au fost anuntati de aceasta dupa 10 ani ...timp in care sumele respective au crescut de zece ori! Ati invitat atunci in emisiunea dvs un avocat specializat in aceste probleme, dar pe care de atunci nu l-ati mai invitat ...eu am notat nr de telefon al acestuia undeva, dar l-am pierdut. Ce se poate face ca sa reluati si aceasta problema care ne framanta pe noi, clientii carora ni se cer din urma sume uriase de bani. eu am platit odata 40 de milioane lei vechi pentru Orange si odata 40 de lei vechi pentru Cosmote, deci 80 de milioane de lei vechi in total, o suma care mi se pare foarte mare!
adrian501

Reclame

lol

Mesajde Manolache » 9-Sep-2007, 12:43

Adrian a adunat 40 de milioane lei vechi cu 40 de lei vechi si a ajuns la 80 de milioane lei vechi :) Pierde numere de telefon, asteapta salvari de la tv si nu isi respecta contractele semnate. Bine tu! Tine-o tot asa! La stilul asta cred ca o sa mai ai si in viitor probleme asemanatoare... Dar trebuie sa existe si din astia nu? :)
Manolache

Mesajde de`amoru`artei » 9-Sep-2007, 14:33

Un porc si cu o vaca :arrow: Cati porci fac?
de`amoru`artei
guru
guru

Puncte de reputaţie: 0

Înapoi la Arhivă OTV