cei mai tari

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

cei mai tari

Mesajde ella » 19-Sep-2007, 16:20

dragii mei sunteti extraordinari cinste tie d-le Lazarus rare persoane ca dumneata mult curaj si un caracter tare,ff inteligent si capabil chiar esti de apreciat,oare aia destepti de tot va apostrofeaza atunci cind ii atingeti cind or sa aiba taria sa recunoasca ca gresesc sau cel putin sa faca ceva sa se schimbe ma refer la politicieni politie justitie cna etc pe scurt cei care au puterea si ne conduc.va urez succes in tot ce faceti sa ramineti asa ambitiosi si pe faza mereu datile peste nas cine stie poate-si mai taie din mindrie si vor face un pustiu de bine si ne las-n d... in pace. bafta tot respectul.ella din madrid[/b]
ella

Reclame

Mesajde Lenea » 19-Sep-2007, 16:40

Ce faci in Spania ella draga? :mrgreen:
Lenea
geek
geek

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde de`amoru`artei » 19-Sep-2007, 16:54

Ei si tu acuma.
Munceste, ca tot romanu' , la cules de capsuni.
Depinde ale cui sunt capsunile. :))
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Lenea » 19-Sep-2007, 20:19

M-am purtat si eu mai cu manusi, n-am vrut sa intreb direct daca e la cules de capsuni :mrgreen:
Lenea
geek
geek

Mesajde ella » 20-Sep-2007, 16:03

dragii mei de ce va este asa de greu sa credeti ca nu toti romanii sunt la cules de capsuni si cei care sunt bravo lor nu dau in cap si muncesc ptru familile lor.Eu de profesie sunt agent turistic si stewaedess am studiat in israel ptru ca am locuit acolo din 2000 am emigrat cu familia ,ptru ca am avut bunicul evreu,noi am avut facilitatea de a primi cetatenie in israel si uite asa am ajuns acolo.Ptr ca starea tensionata care este acolo nu am putut sa continui a locui acolo si am venit in spania de ce nu,chiar daca aici sau adunat tot felul de oameni asta e fiecare cu viata lui.Nu am prieteni aici ma refer romini ff rar
am avut contact cu rominii.Singurul prieten pe carel am este sotul meu si credetima e chiar un prieten adevart ,dar pe linga asta tin legatura cu mama mea care de asemenea e totul ptr mine si mie de ajuns.Apropo mama mea aramas in israel fratele meu mai mic de asemenea el studiaza acolo in armata inginerie in aviatie(nasol nu?sa-ti stii familia asa de parte si supusi oricind la pericol),cam asta e incerc sami cladesc un viitor ca fiecare dintre voi dar sunt putin mai ambitioasa decit altii ce sa facem fiecare cum isi asterne asa doarme.va pup si multumesc ca miati dat ocazia sa comunic cu voi.succese va doresc
ella

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 19:02

ella draga!cam prost stai cu gramatica!(miati?)
iepurasul

Mesajde foxi » 3-Oct-2007, 14:15

Daca la o clasa a5a de elevi,dam o tema de compunere "ELODIA'',cu siguranta vom obtine ipoteze mai verosibile decat ale lui lazarus!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde Vizitator » 3-Oct-2007, 14:55

Ella draga ai perfecta dreptate sa aberezi la modul cum o face domnul Lazarus iti trebuie foarte mult curaj in rest toate cele bune tie si familiei tale
Vizitator

Mesajde Vizitator » 11-Oct-2007, 21:53

Unde-i lascarica?o cauta pe ildico?
Vizitator

Mesajde ANDY » 11-Oct-2007, 22:05

Anonymous scrie:Unde-i lascarica?o cauta pe ildico?

iti este dor de el vine maine si nu mai scapam de el
ANDY
geek
geek

Mesajde foxi » 12-Oct-2007, 10:10

Nu imi este dor,imi este teama sa nu apara din nou,cu alte aberatii!a devenit mai realista emisiunea,de cand nu mai participa lascarica!
foxi
geek
geek

Mesajde murfatlar » 13-Oct-2007, 12:12

foxi scrie:Nu imi este dor,imi este teama sa nu apara din nou,cu alte aberatii!a devenit mai realista emisiunea,de cand nu mai participa lascarica!

ii tin locul altii cu succes.
murfatlar
master
master

Mesajde kamy_kam » 13-Oct-2007, 13:09

sper sa apara din nou in emisiunile lui dan diaconescu si luis lazarus, sa nu uitam ca a luat un premiu pt investigatii, asta inseamna ca se pricepe :)
poate ca unii dintre noi credem ca ne pricepem mai bine decat el, poate chiar asa este, va rog sa veniti cu lucruri pertinente, mai ales in cazul elodiei care e un caz atat de complicat! :)
dar cu argumente si mai putine mistouri pt ca e vorba totusi de viata unor oameni, nu putem terfeli memoria elodiei, atat timp cat nu am cunoscut-o, dar nu putem condamna fara dovezi o persoana care s-ar putea sa fie nevinovata.
eu doresc lucruri palpabile si vad ca ancheta bate pasul pe loc. :(
sunt de acord cu ce au scris cativa dintre dv, unele lucruri sunt chiar de bun simt, altele mi-au deschis ochii, imi pare bine cand au loc astfel de discutii, invatam sa fim mai toleranti unii cu altii si asta ma bucura :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde ki » 13-Oct-2007, 13:19

kamy_kam scrie:sper sa apara din nou in emisiunile lui dan diaconescu si luis lazarus, sa nu uitam ca a luat un premiu pt investigatii, asta inseamna ca se pricepe :)
poate ca unii dintre noi credem ca ne pricepem mai bine decat el, poate chiar asa este, va rog sa veniti cu lucruri pertinente, mai ales in cazul elodiei care e un caz atat de complicat! :)
dar cu argumente si mai putine mistouri pt ca e vorba totusi de viata unor oameni, nu putem terfeli memoria elodiei, atat timp cat nu am cunoscut-o, dar nu putem condamna fara dovezi o persoana care s-ar putea sa fie nevinovata.
sunt de acord cu ce au scris cativa dintre dv, unele lucruri sunt chiar de bun simt, altele mi-au deschis ochii, imi pare bine cand au loc astfel de discutii, invatam sa fim mai toleranti unii cu altii si asta ma bucura :)

Spui ca are lazarica o diploma. Oare asta inseamna ca el chiar este ce scrie pe acea hartie ?
Atunci sa nu mai blamam nici justitia, ca acolo toti au diplome si atestate. De ce in cazul lui e automat valabila, iar pentru altii nu ?
Eu cred ca putea fi un extraordinar jurnalist fara nici o diploma, dar in acelasi timp poate fi unul execrabil, in pofida diplomei.
Noi trebuie sa gandim cu propriile resurse, nu sa consideram automat drept si corect ceva doar pentru ca a sustinut lazarica, cel care are o diploma. :D
ki

Mesajde kamy_kam » 13-Oct-2007, 13:36

ki scrie:
kamy_kam scrie:sper sa apara din nou in emisiunile lui dan diaconescu si luis lazarus, sa nu uitam ca a luat un premiu pt investigatii, asta inseamna ca se pricepe :)

Spui ca are lazarica o diploma. Oare asta inseamna ca el chiar este ce scrie pe acea hartie ?
Atunci sa nu mai blamam nici justitia, ca acolo toti au diplome si atestate. De ce in cazul lui e automat valabila, iar pentru altii nu ?
Eu cred ca putea fi un extraordinar jurnalist fara nici o diploma, dar in acelasi timp poate fi unul execrabil, in pofida diplomei.
Noi trebuie sa gandim cu propriile resurse, nu sa consideram automat drept si corect ceva doar pentru ca a sustinut lazarica, cel care are o diploma. :D

eu nu sustin ceea ce a zis lazarus, pt ca sincera sa fiu nu prea am timp sa stau sa urmaresc emisiunile de la otv, s-au de pe alte posturi, ma informez din presa scrisa sau de pe internet, dar am observat ca f multi dau in lazarus , iar cum el nu e pe aici sa se apere, un simt al onoarei imi spune ca trebuie macar sa fac in asa fel ca sa-l lasam in pace , sau sa-l ignoram, pt ca nu el face subiectul discutiei :)
in justitie , da , nu am incredere ,in aceasta justitie chioara( de la chioariu) X(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde emi25 » 13-Oct-2007, 15:17

salut ella. nu ii baga in seama pe astia invidiosi, ca sunt destui.
Bine ai venit.
emi25
master
master

Mesajde foxi » 15-Oct-2007, 14:19

KAMY!cum sa-l lasam in pace?LL ne otraveste cu aberatiile lui!ne uitam la ''CAZUL ELODIEI''de la otv in speranta ca vom fi informati cum decurge ancheta!nu sa aflam supozitii.....de la....
foxi
geek
geek

Mesajde de`amoru`artei » 15-Oct-2007, 17:44

Mai avem un subiect asemanator.
Se inchide.
de`amoru`artei
guru
guru