avocata disparuta

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Mesajde de`amoru`artei » 28-Sep-2007, 17:33

Anonymous scrie:kami de ce nu faci o fundatie.... vad ca ai resurse de dragoste...vorbesti asa frumos incat ma plictisesti....

Ce ipocrita ii lumea asta.. Hai zi ca nu tanjesti dupa o vorba frumoasa, dupa un alint, dupa o persoana care sa te iubeasca asa cum esti, cu bune si rele si care sa nu iti caute nod in papura daca nu duci gunoiul..
Probabil ca daca s-ar fi coborat la un nivel abject de cartier, atunci te-ai fi simtit mandru..era de'a ta , nu?
Fii fericit domnule- tu nu dai dovada de sentimentaliste de astea ieftine..pe tine nu te duce o femeie cu dulcegarii siropoase..nu te tine nimeni de mana pentru ca se ia ( prostia si anume)...
Te simti bine singur? Faci muschi la mana dreapta? :-/
Lasa ca te iubesc eu domnule, sa afli ce e aia.
Vai de capul nostru..masini care am uitat ce e umanitatea..

Later Edit- Acuma am vazut si cine esti. Oare de ce nu ma mir? :-/
Ultima oară modificat de de`amoru`artei pe 29-Sep-2007, 07:00, modificat 1 dată în total.
de`amoru`artei
guru
guru

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

BLOG

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 00:44

Inca ceva interesant pe pagina de blog: la categoria noi veniti apare numele cioaca, iar contul a fost creat pe data de 28 sept... mi se pare putin ciudat... de ce trebuia sa-si creeze cont ?
Vizitator

Re: BLOG

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 00:57

Anonymous scrie:Inca ceva interesant pe pagina de blog: la categoria noi veniti apare numele cioaca, iar contul a fost creat pe data de 28 sept... mi se pare putin ciudat... de ce trebuia sa-si creeze cont ?

:-O Hmmm...bag sama ca "baietilor dashtepti" li s-a facut a se juca...bravos!!!
Vizitator

Re: BLOG

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 01:04

Anonymous scrie:
Anonymous scrie:Inca ceva interesant pe pagina de blog: la categoria noi veniti apare numele cioaca, iar contul a fost creat pe data de 28 sept... mi se pare putin ciudat... de ce trebuia sa-si creeze cont ?

:-O Hmmm...bag sama ca "baietilor dashtepti" li s-a facut a se juca...bravos!!!

Si inca ceva very funny, toti cei 5 nou-veniti pe blogul asta, n-au postat nimic, dar toti 5 sunt inscrisi pe 28.08...nu-i cam ciudat sa-ti faci cont pe un blog si totusi sa nu postezi nimic?!?!?! Astia joaca la cacealma!
Vizitator

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 02:04

telefonul poate fi verificat (are un cond in interior) care se inregistreaza la cumparare
Vizitator

Mesajde karina » 29-Sep-2007, 09:36

Si daca ii gasesc cadavrul Elodiei il aresteaza direct pe Cioaca?
Nu se gandeste nimeni ca s-ar putea sa fie moarta si sa o fi omorat altcineva? Femeia asta agata barbati pe chat..... e foarte posibil sa fi iesit cu unul la o partida de sado-maso si sa-i fi tras ala vreo 2 bucati mai puternice si sa fi ramas lata. Exista o mie si una de posibilitati. Cioaca n-are nici o treaba cu moartea sotiei si Lazarush incepe sa-si dea seama de chestia asta.
karina

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 10:34

lascarica acesta sterge de pe forum ceeace nu-i convine!RUSINICA!!!!!!!
iepurasul

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 10:38

stergeti ce nu va convine!rusinica!!!!!!!!!!!!!
iepurasul

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 10:39

Vezi ca ai uitat sa iti mananci morcovul de dimineata.
Remediaza situatia ca vezi dublu.
de`amoru`artei
guru
guru

Re: avocata disparuta

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 10:42

ella scrie:este atit de evident ca femeia nu a disparut in zare e saraca omorita si zace acolo unde o fi cred ca sufletul ei plinge cind isi vede copilul singur al nimanui cind nu ai mama nu ai nimic pe pamint mama cel mai sfint lucru pe pamint iar acest chioaca sia lasat copilul orafn.oare el crede ca d-zeu doarme?pai mai cioaca ai sa fii bintuit de sufletul ELODIEI pina inchizi ochii pe vecie si pregetestete sa dai explicatii si ei ,dar pina una alta politiei ,parintiilor care au facuto si unui intreg popor care stie de nenorocirea comisa.iti urez constiinta cit mai grea si sa ai sufletul greu toata viata ta.hai iesi la rampa vorba d-lui Lazarus si zii cum ai facut-o ca sanse nu mai ai stii asta?va rof sa cititi mesajul meu va pup.ella din madrid

draga ella ti-am citit mesajul si suntem impresionati pana la lacrimi. Ne place ca stii sa scrii corect in limba romana, ca majoritatea celor care il acuza pe politist, si de aceea iti vom da ca premiu un tricou inscriptionat cu sigla lui Lazarush "beeei Cioaca, politist ratat, eu te fac din vorbe si stiu si judo!". Te rugam sa vii sa-ti iei tricoul si sa ne lasi draqu in pace.
Vizitator

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 10:44

nu mai sterge mesajele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iepurasul

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 10:46

Esti dobitoc sau te faci?
Pentru ca ori esti analfabet si nu stii sa te exprimi, ( ceea ce am obervat) ori esti chior si nu vezi.
Desi ti-ai facut mai multe identitati, dandu-ti dreptate singur( suferi?) , nimeni nu ti'a sters nici un mesaj..
Deci reformulez : :arrow: Esti dobitoc sau te faci?
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 10:55

Anonymous scrie:
draga ella ti-am citit mesajul si suntem impresionati pana la lacrimi. Ne place ca stii sa scrii corect in limba romana, ca majoritatea celor care il acuza pe politist, si de aceea iti vom da ca premiu un tricou inscriptionat cu sigla lui Lazarush "beeei Cioaca, politist ratat, eu te fac din vorbe si stiu si judo!". Te rugam sa vii sa-ti iei tricoul si sa ne lasi draqu in pace.

:hug:
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde crenycoletta » 29-Sep-2007, 11:39

Anonymous scrie:telefonul poate fi verificat (are un cond in interior) care se inregistreaza la cumparare

..............adica IMEI.........
crenycoletta
n00b
n00b

Mesajde kamy_kam » 29-Sep-2007, 14:33

brrr! :(
in emisiunea de ieri am vazut niste criminali, unul din ei cica avea 6 crime la activ si au explicat ei cam ce cred despre acest caz, si-au dat cu parerea, in sfarsit, altceva m-a ingrozit, niciodata nu as fi zis ca ei au omorat vreodata pe cineva, cel cu 6 crime arata atat de firav si vorbea atat de elevat incat aproape ca imi era simpatic! :(
nici unul nu parea fioros, nici unul nu parea prost, groaznic , ce i-a facut totusi sa comita acele crime? :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 14:42

Marius, cel cu 6 crime la activ, mi-a placut si mie.
Parea foarte destept, fin, calculat , facea mereu misto de anchetatorul care l-a "prins" ( pentru ca nici o crima nu i-a fost dovedita, domnul Marius s'a autodenuntat, asa se face ca e in puscarie acum si nu printre oamenii normali) exact asa cum pare si Cioaca..
Un om , care pare calm si fara nici o problema..
Si totusi urmele de sange existente in casa- urme dinamice, nu "plantate" cum sugereaza multe persoane ( nu ai cum sa plantezi urme "in miscare"), cele din portbagaj( :-/ ) , schimbul cauciucurilor( daca avea omu pana la toate cele 4 roti odata... :-/ ), tesutul de pe tocul pistolului, care apartine Elodiei...faptul ca a condus in acea seara catre Pitesti imbracat in uniforma , stiut fiind lucrul ca - nu purta uniforma decat in situatii deosebite, si ca pe o persoana intr-o asemenea tinuta, nu o opreste nimeni sa ii ceara socoteala unde se duce si de ce..)- toate aceste lucruri il incrimineaza..
Dar, fiind politist, stie si va sti sa isi ascunda foarte bine urmele, pana cand - ori va ceda presiunii, ori va comite o greseala.
E o chestiune de timp.
Dar poate ma insel, si madam se distreaza pe undeva , ca de obicei.
Atunci, sper sa se intoarca si sa isi remedieze greseala morala fata de acel copil.
Nu fata de sot, pentru ca nu merita ..ci fata de copil..
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde kamy_kam » 29-Sep-2007, 14:47

cazul asta e intr-adevar f incurcat, nu e tocmai pasiunea mea sa fac pe detectivul, dar pot spune ca m-a prins!
acum vad ca sunt opinii pro si contra lui cioaca, s-au nascut pasiuni din dorinta de a dovedi vinovatia s-au nevinovatia acestui om, cert e ca e posibil ca totul sa se infunde si sa ramana un caz nerezolvat! :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 08:14

aseara la sfarsitul emisiunii DD a anuntat ca e posibil ca Elodia ( cadavrarul ) sa fi fost gasit la Lehliu era o informatie neverificata , daca acesta inf se confirma ce parere mai aveti ramane Cioaca criminalul sau ne indreptam atentia si spe alte persoane sau vine lazarus si ne explica cum a venit politistul si a adus-o la Lehliu
Vizitator

Mesajde foxi » 10-Oct-2007, 14:38

kami!nu iubi pe toti,ca la batranete te va durea spatele!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde ki » 10-Oct-2007, 20:25

Anonymous scrie:
ella scrie:este atit de evident ca femeia nu a disparut in zare e saraca omorita si zace acolo unde o fi cred ca sufletul ei plinge cind isi vede copilul singur al nimanui cind nu ai mama nu ai nimic pe pamint mama cel mai sfint lucru pe pamint iar acest chioaca sia lasat copilul orafn.oare el crede ca d-zeu doarme?pai mai cioaca ai sa fii bintuit de sufletul ELODIEI pina inchizi ochii pe vecie si pregetestete sa dai explicatii si ei ,dar pina una alta politiei ,parintiilor care au facuto si unui intreg popor care stie de nenorocirea comisa.iti urez constiinta cit mai grea si sa ai sufletul greu toata viata ta.hai iesi la rampa vorba d-lui Lazarus si zii cum ai facut-o ca sanse nu mai ai stii asta?va rof sa cititi mesajul meu va pup.ella din madrid

:bravo:
ki

Mesajde ki » 10-Oct-2007, 20:26

kamy_kam scrie:cazul asta e intr-adevar f incurcat, nu e tocmai pasiunea mea sa fac pe detectivul, dar pot spune ca m-a prins!
acum vad ca sunt opinii pro si contra lui cioaca, s-au nascut pasiuni din dorinta de a dovedi vinovatia s-au nevinovatia acestui om, cert e ca e posibil ca totul sa se infunde si sa ramana un caz nerezolvat! :(

Pai e cert sau e posibil ? Hotaraste-te, ca ambele nu se poate! :))
ki

Mesajde Vizitator » 10-Oct-2007, 20:29

Fratilor dar lazarush nu ne onoreaza cu prezenta in seara asta ca nu ii aud vocea
Vizitator

D-l Dinu

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 20:53

Of bine ca nu a mai venit hary !
Dar stati linistiti a venit D-l Spanu .....................este ceva diferenta ????
Nu stiu sa mai vedem dar deocamdata?????????

Sa fiti atenti la D-l Dinu ca la o anumita perioada de timp incearca o manipulare la Cioaca ,adica ceva de genul "Ar fi mai bine sa se predea ca va fi condamnat putin pentru L.C.M.(lovitura cauzatoare de moarte ) "
Adica sa spuna si Cioaca ca a fost un accident si gata.
D-le Dinu asta este tehnica veche d-voastra ati fost ofiter de informatii dar nu mai prezentati ipotezele astea ca riscati sa va scada mult imaginea .
Deci vreau sa va spun ca este extrem de veche tehnica d-voastra ,ca sa vorbesc in jargoanele infractorilor "vrajeala asta are 200 ani"

Mai sunt printre telespectatori oameni cu pregatire de informatii si contrainformatii .
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 10-Oct-2007, 20:59

pai in ultima instanta asta vor face declara ca ai omorat-o si scapi pe caz de nebunie
Vizitator

Re: D-l Dinu

Mesajde emi25 » 10-Oct-2007, 21:04

BOGDANGEORGE scrie:D-le Dinu asta este tehnica veche d-voastra ati fost ofiter de informatii dar nu mai prezentati ipotezele astea ca riscati sa va scada mult imaginea.

Salut Bogdan George. Nu pot fi de acord ca toti sa fie haituiti.
Macar tu sa ai cap pe umeri si sa nu te cobori la latrai, si altii cu si mai joasa spetza cu injurii, ca saracii doar atit ii duce.
emi25
master
master

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Arhivă OTV