avocata disparuta

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Mesajde Vizitator » 10-Oct-2007, 21:12

in comparatie cu domnul de la Atac e de preferat Lazarus .Ceausescu mai gesticula asa cand tinea plenarele congreselor pcr
Vizitator

Reclame

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 21:17

Ar fi culmea ca Cioaca sa faca lucrul asta eu nu cred este baiat destept cu pregatire ,ar face graseala vietii lui.
Asta este tehnica procurorilor din ziua de azi , si cum v-am spus este veche .
Sa vedem ce or sa mai faca de acum incolo deoarece ori cetatean retinut sau ma rog suspect are dreptul "Sa nu spuna nimic ".
Atunci sa vedeti procurori incompetenti sau probabil n-o sa-i vedem ca sunt in stare sa fabrice probe si tot ce au nevoie sa te bage la bulau.

Cred ca D-l Dinu si D-l director de cotidian ,care eu personal, nu-l voi citi in viata mea au luat-o pe laturi.D-l Dinu ati vazut d-voastra ca a fost Cioaca intrebat daca îi place uniforma si el a zis "da imi place " si avea asa un "regret ca o pierde" adica el este criminalul sunteti penibil .
Cum se numeste Directorul de Fabrica de hartie igienica ala cu mustata???????
Daneeeeeeeeeeeeeeeeee ce naiba cauta Directorul de la Zewa cu trei straturi la tine in studio.
Ultima oară modificat de BOGDANGEORGE pe 10-Oct-2007, 21:19, modificat 1 dată în total.
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ki » 10-Oct-2007, 21:18

Anonymous scrie:in comparatie cu domnul de la Atac e de preferat Lazarus .Ceausescu mai gesticula asa cand tinea plenarele congreselor pcr

Dupa umila mea parere asta de la Atac are fata de gestionar comunist. Inca nu m-am hotarat: gestionar de aprozar sau de magazin de pantofi.
O fi ceva gen "madlena" lui Proust ??? :-?
ki

Zewa

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 21:20

Nu stiu ca si eu ma uit la el si as vrea sa-i gasesc o porecla dar nu stiu este prea" destept "sa-i pot gasii.
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde ANDY » 10-Oct-2007, 21:32

mai oameni buni lasati omul ala sa vorbeasca ca poate are si el ceva de spus pe ziaristul de la atac si pe avocat i-am tot ascultat nu spun nimic nou
ANDY
geek
geek

Mesajde ANDY » 10-Oct-2007, 21:33

domnul cu fata de mafiot nu o sa iti citesc ziarul in viata mea
ANDY
geek
geek

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 21:37

Ce naiba ca eu stiam ca scrie pe hartie aia igienica ,ca este cu trei straturi nicidecum ce spune Ion de la Uţuţoaia.
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 21:39

Nea Petrică mîncaţia-si puterile matale fă-l praf pe Directorul de la Zewa că nea scos din sărite .
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 21:43

Adica nu lipseste cine stie ce, decît cadavrul .........................................................Ioane esti varză.

Hai nea Petrică fă-l pe ăla pe Ion
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde BOGDANGEORGE » 10-Oct-2007, 21:50

Bravo nea Petrică
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde emi25 » 10-Oct-2007, 21:55

BOGDANGEORGE scrie:Bravo nea Petrică

Bogdan, eu ma uit la OTV chiar acum si nu il vad pe Petrica prezent.
emi25
master
master

Mesajde de`amoru`artei » 10-Oct-2007, 21:58

Eu ma uit pe AXN si il vad.
Bravo nea Petrica! ( ca nu te vad, evident). :)
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Vizitator » 10-Oct-2007, 22:20

BOGDANGEORGE scrie:Nea Petrică mîncaţia-si puterile matale fă-l praf pe Directorul de la Zewa că nea scos din sărite .

Domnule Zewa este un brand cum poti sa il asociezi cu o asemenea persoana ?
Vizitator

Mesajde Vizitator » 11-Oct-2007, 00:06

Anonymous scrie:in comparatie cu domnul de la Atac e de preferat Lazarus .Ceausescu mai gesticula asa cand tinea plenarele congreselor pcr

Spuneti-mi si mie noutati din seara asta ca acum am venit de la concert!!!!
Va multumesc!
Vizitator

Mesajde Vizitator » 11-Oct-2007, 00:14

acum devine interesant , interese , terenuri , milioane de euro cred ca sunt motive de crima mai mari dcat gelozia lui Cioaca
Vizitator

Mesajde emi25 » 11-Oct-2007, 00:31

Anonymous scrie:acum devine interesant , interese , terenuri , milioane de euro cred ca sunt motive de crima mai mari dcat gelozia lui Cioaca

da, chiar asa, am auzit pareri, cum, ca ar fi interese in spatele acestei povesti. Spuneti, oameni buni, cel care aduce o informatie care duce la gasirea Elodiei, primeste premiul.
emi25
master
master

Mesajde Vizitator » 11-Oct-2007, 00:46

emi25 scrie:
Anonymous scrie:acum devine interesant , interese , terenuri , milioane de euro cred ca sunt motive de crima mai mari dcat gelozia lui Cioaca

da, chiar asa, am auzit pareri, cum, ca ar fi interese in spatele acestei povesti. Spuneti, oameni buni, cel care aduce o informatie care duce la gasirea Elodiei, primeste premiul.

banuiesc ca da dar ai vreo astfel de informatie ?
Vizitator

Mesajde emi25 » 11-Oct-2007, 01:26

Anonymous scrie:banuiesc ca da dar ai vreo astfel de informatie ?

daca as stii ceva, sau as fii vazut-o, crezi ce nu mi-ar sta bine in buzunar 30000 de euro ?
emi25
master
master

Mesajde BOGDANGEORGE » 11-Oct-2007, 08:52

Anonymous scrie:
BOGDANGEORGE scrie:Nea Petrică mîncaţia-si puterile matale fă-l praf pe Directorul de la Zewa că nea scos din sărite .

Domnule Zewa este un brand cum poti sa il asociezi cu o asemenea persoana ?

Asa este ai dreptate dar nu gasesc o asociere si..........
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

ptr domnu D.D

Mesajde ana_07_ubyta » 12-Oct-2007, 13:52

Domnilor pe mine una ma doare capu nu stiu ce sa mai cred despre acest caz.sa-i dam dreptate lui Lazarus?sau lui Cioaca?sau poate tuturor prrilor care vin de la telespectatori?mai bine sa o lasati moale cu astea pana se ajunge la un punct forte.ma intreb oare avea ea inima sa lase copilu sa plece [-X sincera nu prea concep lucru acesta dar in ziua de astazi nu ma mai mira nimic.oricum emisiunea e super tare :D :)) ma uit in fiecare seara
ana_07_ubyta

Re: ptr domnu D.D

Mesajde ana bv » 12-Oct-2007, 13:56

[quote="ana_07_ubyta"]Domnilor pe mine una ma doare capu nu stiu ce sa mai cred despre acest caz.sa-i dam dreptate lui Lazarus?sau lui Cioaca?sau poate tuturor prrilor care vin de la telespectatori?mai bine sa o lasati moale cu astea pana se ajunge la un punct forte.ma intreb oare avea ea inima sa lase copilu sa plece [-X sincera nu prea concep lucru acesta dar in ziua de astazi nu ma mai mira nimic.oricum emisiunea e super tare :D :)) ma uit in fiecare seara[/quote]
ana bv

Mesajde ki » 12-Oct-2007, 13:59

ana_07_ubyta scrie:Domnilor pe mine una ma doare capu nu stiu ce sa mai cred despre acest caz.sa-i dam dreptate lui Lazarus?sau lui Cioaca?sau poate tuturor prrilor care vin de la telespectatori?mai bine sa o lasati moale cu astea pana se ajunge la un punct forte.ma intreb oare avea ea inima sa lase copilu sa plece [-X sincera nu prea concep lucru acesta dar in ziua de astazi nu ma mai mira nimic.oricum emisiunea e super tare :D :)) ma uit in fiecare seara

Despre copilul pe care-l ignora vorbesti ? Pai ea era in casa, la calculator si vorbea cu amantul pe net. In timpul asta, copilul, de doar 2 ani si ceva, se invartea pe langa ea. Retine ca asta era activitatea ei principala in singurul interval in care era acasa: de pe la 17-18 pana pe la 22, cand copilul probabil se culca. Tu ce parere ai despre o asemenea femeie ? Ce fel de mama este ?
ki

Mesajde dariana » 12-Oct-2007, 15:35

ki scrie:
ana_07_ubyta scrie:Domnilor pe mine una ma doare capu nu stiu ce sa mai cred despre acest caz.sa-i dam dreptate lui Lazarus?sau lui Cioaca?sau poate tuturor prrilor care vin de la telespectatori?mai bine sa o lasati moale cu astea pana se ajunge la un punct forte.ma intreb oare avea ea inima sa lase copilu sa plece [-X sincera nu prea concep lucru acesta dar in ziua de astazi nu ma mai mira nimic.oricum emisiunea e super tare :D :)) ma uit in fiecare seara

Despre copilul pe care-l ignora vorbesti ? Pai ea era in casa, la calculator si vorbea cu amantul pe net. In timpul asta, copilul, de doar 2 ani si ceva, se invartea pe langa ea. Retine ca asta era activitatea ei principala in singurul interval in care era acasa: de pe la 17-18 pana pe la 22, cand copilul probabil se culca. Tu ce parere ai despre o asemenea femeie ? Ce fel de mama este ?

Ai copii?
Stii ca un copil de doi ani si ceva solicita atentie maxima?
Daca tu esti ocupat(a) si nu-l remarci,are metode de a te face sa-l "respecti".
Deci,nu cred ca i se lipeau degetele de taste,sezutul de scaun si ochii de laptop. [-X [-X
Dar,cred ca asa se vrea a se crede.
dariana
geek
geek

Mesajde ki » 13-Oct-2007, 10:26

dariana scrie:
ki scrie:

Ai copii?
Stii ca un copil de doi ani si ceva solicita atentie maxima?
Daca tu esti ocupat(a) si nu-l remarci,are metode de a te face sa-l "respecti".
Deci,nu cred ca i se lipeau degetele de taste,sezutul de scaun si ochii de laptop. [-X [-X
Dar,cred ca asa se vrea a se crede.

Am copii si stiu ca daca vrei sa-i ignori o poti face foarte bine. Cu o jucarie, un desen, ceva, si-au ocupat timpul. Judecati faptele strict: nu s-a demonstrat ca mailurile erau false, iar mare parte din ele erau scrise de acasa, dupa-amiaza. Ce va spune asta ??? Judecati fara sentimentalisme. Doar faptele. Ce naiba, tipa scria amantului in timp ce ala mic se invartea printre picioarele ei. De altfel, chiar retinuse termeni pe care-i auzise repetitiv de la maica-sa, precum "baby". Asa ca terminati cu teoria "elodia, mama deosebita". O durea-n cot de copil. Il crestea prin intermediari: bona, sot, bunici, socri.
Iar eu tocmai asta am spus: un copil mic necesita atentie maxima! Si atunci, ea cum scria amantului ? Ignorandu-l pe cel mic.
ki

Mesajde murfatlar » 13-Oct-2007, 11:47

nu se implica in cresterea lui dar asta nu inseamna ca nu-l iubea!!!!!
fiind preocupata de bani si lux nu-i mai statea capul decit la satisfacerea placerilor.

nu toti suntem la fel!
murfatlar
master
master

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Arhivă OTV