Luis Lazarus?

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Luis Lazarus?

Mesajde mady_2007 » 28-Sep-2007, 00:47

Nu mai pot! Gata! Jur ca ma duc dracului daca-l mai vad pe acest domn Lazarus. M-am saturat de costumele lui ieftine, de parerile lui de paranoic sedat. Ce dracu! Pt el si un copil de 3 ani este un pui de criminal. Arata ca dracu! Vb f frumos, dar numai tampenii pt tampitii Romaniei. Are senzatia ca toata lumea are ceva cu el, ca tuturor le este frica de el, ca e un fel de Superman al Romaniei. Il si vad asa schilod, imbracat intr-un costum de superman, batman sau mai stiu eu ce mickey mouse. Are el mereu acces la nu stiu ce date, vb el cu fel de fel de oameni care vb doar cu el, are acces la dosarele X, dosarele FBI si altele. Este in stare, spre exemplu, sa dovedeasca ca acest domn Cioaca este criminalul, sa faca o ancheta serioasa, nu sa acuze doar ca el este f destept, ca stim asta deja. Sa faca pe detectivul, sa-i faca exact traseul femeii, sa se duca si pe alte piste, sa fie dracului obiectiv, ca asa pe vise sa acuzam oameni...
mady
mady_2007
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Luis Lazarus

Mesajde alexandra2003 » 1-Oct-2007, 03:58

Pentru mine Luis Lazarus este nr. 1.In fiecare seara stau la OTV numai de dragul lui.Este un barbat foarte destept.Nu stiu de ce unii si unele vorbesc despre el asa urat...Sunt sigura ca foarte multi ar dori sa fie in locul lui,sa ajunga ca el...si daca nu exact ca el macar pe jumatate.Asa ca mai lasa-ti-l in pace.[/b][/code][/i]
alexandra2003

Re: Luis Lazarus

Mesajde Vizitator » 1-Oct-2007, 10:52

Iubita mea, dupa cum ai si scris in mesaj, asta este parerea ta. Esti din Bucuresti? O sa te intrebi ce dracu importanta are. Pai are. Dar de asta o sa afli tu mai tarziu. In fine, ideea este ca omul este paranoic, se vede mai mult decat este. De exemplu, mama mea il admira f mult, dar dupa ce am pus-o sa se uite serios la doua emisiuni, a spus ca nu mai suporta nici macar sa se uite la emisiuni, d-apoi la el. Are prostul obicei de a se desfiinta singur, cu tot felul de aberatii pe care le spune. Nu spun ca n-ar fi destept, citit si asa mai departe, dar nu este nici Sigmund Freud sau mai stiu eu ce filosof de marca. Dar asta este, probabil ca trebuie unii din noi sa-l suportam in emisiunile d-lui Diaconescu, mai radem, mai comentam, asta este. Iar ca tu il admiri, ma bucur pt tine, dar incearca sa treci de aceasta statica admiratie si sa-l si asculti. Uneori e pe miriste si trebuie sa inteleaga ca este departe de a fi Dumnezeu sau macar perfect.
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 1-Oct-2007, 10:55

Mie mi s-a parut mai mult decat edificatoare replica data aseara de domnu Luis.." in jurul orei 21..mai exact cu 2 ore jumate mai devreme"... :-/
Asta spune tot despre tine si inteligenta ta.
Nu e nevoie de alte comentarii..
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde 2little2late » 3-Oct-2007, 21:25

mda..
2little2late
n00b
n00b

Mesajde de`amoru`artei » 4-Oct-2007, 09:54

2 Little, ceva cu mai multa consistenta nu ai in vocabular? :))
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 15-Oct-2007, 18:01

Acest subiect se inchide.
de`amoru`artei
guru
guru

Înapoi la Arhivă OTV