Elodia

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Elodia

Mesajde Tampa Codruta » 29-Sep-2007, 00:56

Ultimul maill este fals.Eu va garantez asta.Uitativa ca Elodia niciodat nu a spus copilului ei (copilas)...sau scz "copilasi ":).Haideti sa fim seriosi ca este foarte usor sa pui pe oricine pe pagina aceea.Parerea mea este ca Cioaca dintr-o "gelozie" vorba vine a uciso pe Elodia...MOTIVUL ESTE BANII
Tampa Codruta
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 07:48

:-/
Ultima oară modificat de de`amoru`artei pe 29-Sep-2007, 09:36, modificat 1 dată în total.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 08:52

buna dimineata imi cer scuze nu am mai stat aseara sa ascult aberatiile lui lazarica dar daca telefonul este al ei ce Dumnezeu cauta la Lehliu s-a teleportat cumva Cioaca si l-a dus acolo asa am un feeling ca traieste doamna asta
Vizitator

Mesajde karina » 29-Sep-2007, 09:19

GHOST scrie:dute draqu....

<P>:D< :bravo:
karina

elodia

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 10:22

S-a gasit o pereche de chilotei cu miros de spp,de catre un taran!
-Daca prezinta interes pt. lascarica sa inceapa ancheta!
-Se poate face si o analiza pe text,de aceea ...lascarica (AM OMIS CATE CEVA PRIN TEXT),dar descopera lascarica,ca nu prea am scoala!
iepurasul

Mesajde karina » 29-Sep-2007, 10:45

Luis nu mai plange, plansul e de forma, Ello nu e moarta, Ello se transforma.....
karina

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 10:48

KARINA!individul se cheama lascarica!
iepurasul

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 10:50

Iepuras micut clonat
Suferi draga, esti barbat?
Sau doar o muiere bleaga..
Evident, se vede ..draga..
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 12:10

n-ai haz,moderatorule!mai incearca!
iepurasul

Mesajde de`amoru`artei » 29-Sep-2007, 14:32

Nu incerc sa fiu amuzanta..prostia nu ma amuza.
Dimpotriva. :-/
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde kamy_kam » 29-Sep-2007, 17:06

2 lucruri sunt infinite pe lumea asta:universul si prostia omeneasca, desi in privinta primului am oarecare indoieli!
albert einstein
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde karina » 29-Sep-2007, 18:40

kamy_kam scrie:2 lucruri sunt infinite pe lumea asta:universul si prostia omeneasca, desi in privinta primului am oarecare indoieli!
albert einstein

vai tu Kami ce bine stii tu sa le zici.....pacat ca nu sunt ale tale ca de citat putem cu totii. Vezi de copiii tai si de telenovele si scuteste-ne de vorbe de duh ca nu ne impresionezi. Dupa cate ai obsrevat aici sunt oamneii mai destepti ca tine. Du-te si fa pe interesanta in alta parte, ca de exemplu pe formulul de la Acasa Tv. Nu e suficient sa citesti si sa mergi la teatru, trebuie sa si inveti ceva din toate astea.
karina

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 18:53

dar de ce va contrati asa ?
Vizitator

Mesajde karina » 29-Sep-2007, 19:01

Anonymous scrie:dar de ce va contrati asa ?

pai daca ai vedea ce posteaza fata asta....E ingrijorata ca a slabit Lazarush si crede ea ca nu mananca suficient, vrea sa fie sigura ca existenta lui e inconjurata de multa dragoste......nici nu stiu cum se pot comenta asemenea idiotenii. Mai zice ca are si copii si ca e cultivata.....hai sa fim seriosi...
karina

Mesajde iepurasul » 29-Sep-2007, 19:09

lazarus a slabit pt ca ii e greu:are si exsotie si amante si examante!pai mai are si copii cu fiecare,mai pierde timpul pe la otv(ca doar atat face)!daca mai te bagi si tu in viata lui,ce o iesi?
iepurasul

Mesajde Vizitator » 29-Sep-2007, 19:37

pai vad ce posteaza dar credeti ca lui lazarus ii pasa el isi vede de treburile lui sa il acuze pe Cioaca , ca tot veni vorba de marele atotstiutor Luis as vrea sa stiu cum a fost cu glontul ala de la Dallas care a intrat in guvernator a iesit a intrat in Kennedy in drumul lui l-a mai lovit si pe sofer crezi ca ma poti ajuta domnule Lazarus?
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 07:23

karina scrie:vai tu Kami ce bine stii tu sa le zici.....pacat ca nu sunt ale tale ca de citat putem cu totii. Vezi de copiii tai si de telenovele si scuteste-ne de vorbe de duh ca nu ne impresionezi. Dupa cate ai obsrevat aici sunt oamneii mai destepti ca tine. Du-te si fa pe interesanta in alta parte, ca de exemplu pe formulul de la Acasa Tv. Nu e suficient sa citesti si sa mergi la teatru, trebuie sa si inveti ceva din toate astea.

Care are dreptul sa vorbeasca pe forumul asta, in orice topic? Nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca ai fi vreo inteligenta deosebita, mie personal nu imi pari, mai ales dupa reactiile pe care le ai.
Kamy isi exprima parerile in felul ei.
Nu cred ca esti in masura sa apreciezi o persoana ca fiind mai putin desteapta decat tine sau cei din jur.
Mai bine citezi o persoana inteleapta , care a avut ceva de spus in viata, decat sa vorbesti ,ca tine, fara rost , jignind pe cei din jur.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 07:25

GHOST scrie:stimati membri nu observati ca moderatorii acestui site sunt fani "lazi" macar oficiali daca erau...niste iluzii feminine

Te referi la cineva anume? Daca da, macar ai curajul sa o faci in mod direct si personal.
Ce intelegi tu prin iluzii feminine? Si care partea a lui "nu sunt fan a lui Lazarus" n-ai inteles-o?
Ai nevoie de grafice cumva? Esti dislexic? Nu intelegi ce ti se scrie?
Te ajut in alte metode: iti desenez, eu stiu, gasim noi o metoda ca sa ajungem la o intelegere...
Ultima oară modificat de de`amoru`artei pe 30-Sep-2007, 12:20, modificat 1 dată în total.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 08:05

buna dimineata nu va certati oameni buni o noua zi a inceput
Vizitator

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 14:20

Frumos copilasul din imagine in rest ce sa spun Ghost sunt de acord cu tine , Lazarus a dat-o de gard rau de tot ( de nu toata multa lumea il ignora la modul cum a facut-o Cioaca , si l-a mai facut si prost pe deasupra deci nu te astepta ca o persoana care are o parere atat de buna despre sine insusi ca Lazarus sa mai fie obiectiv - cam mare pananteza - ) dar chiar nu tb sa incepem sa ne jignim intre noi , oamenii sunt diferiti si tb sa acceptam si parerile lor fara sa ii jignim
PS : Cioaca 99% nevinovat ( PARERE PERSONALA )
Vizitator

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 14:20

Frumos copilasul din imagine in rest ce sa spun Ghost sunt de acord cu tine , Lazarus a dat-o de gard rau de tot ( de nu toata multa lumea il ignora la modul cum a facut-o Cioaca , si l-a mai facut si prost pe deasupra deci nu te astepta ca o persoana care are o parere atat de buna despre sine insusi ca Lazarus sa mai fie obiectiv - cam mare pananteza - ) dar chiar nu tb sa incepem sa ne jignim intre noi , oamenii sunt diferiti si tb sa acceptam si parerile lor fara sa ii jignim
PS : Cioaca 99% nevinovat ( PARERE PERSONALA )
Vizitator

Mesajde dandana » 30-Sep-2007, 18:56

LAZARUS nu face nimic bun cu presupunerile lui!daca observati in toate cazurile in care s-a amestecat nimic...praf in ochii...lumii a3a!
dandana

Mesajde karina » 30-Sep-2007, 21:40

de`amoru`artei scrie:
karina scrie:vai tu Kami ce bine stii tu sa le zici.....pacat ca nu sunt ale tale ca de citat putem cu totii. Vezi de copiii tai si de telenovele si scuteste-ne de vorbe de duh ca nu ne impresionezi. Dupa cate ai obsrevat aici sunt oamneii mai destepti ca tine. Du-te si fa pe interesanta in alta parte, ca de exemplu pe formulul de la Acasa Tv. Nu e suficient sa citesti si sa mergi la teatru, trebuie sa si inveti ceva din toate astea.

Care are dreptul sa vorbeasca pe forumul asta, in orice topic? Nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca ai fi vreo inteligenta deosebita, mie personal nu imi pari, mai ales dupa reactiile pe care le ai.
Kamy isi exprima parerile in felul ei.
Nu cred ca esti in masura sa apreciezi o persoana ca fiind mai putin desteapta decat tine sau cei din jur.
Mai bine citezi o persoana inteleapta , care a avut ceva de spus in viata, decat sa vorbesti ,ca tine, fara rost , jignind pe cei din jur.

si ce calitate ai tu ca sa-mi faci mie morala? Oi fi vreun perefct? Asta e parerea mea si nu cred ca esti nici pe departe in masura sa-mi dai lectii de conduita.....:)
karina

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 21:54

Ar dura cativa ani de zile sa iti dau lectii de conduita.
Nu am timpul si nici rabdarea sa o fac. Evalueaza-ti comportamentul si ai sa vezi in ce masura iti dau sfaturi, sau in ce calitate.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 21:58

de`amoru`artei scrie:Ar dura cativa ani de zile sa iti dau lectii de conduita.
Nu am timpul si nici rabdarea sa o fac. Evalueaza-ti comportamentul si ai sa vezi in ce masura iti dau sfaturi, sau in ce calitate.

hai sa fim seriosi domnule moralist.... fa educatie in alte parti!
Vizitator

Următorul

Înapoi la Arhivă OTV