Pentru tine Ghost

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Pentru tine Ghost

Mesajde GHOST » 30-Sep-2007, 15:13

Sunt prost.
Urmatoarea zi este importanta
GHOST
Blocat!
Blocat!

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 15:16

Trateaza-te baietas, ai probleme psihice destul de grave.
Si daca vrei sa ma injuri, invata intai Gramatica Limbii Romane- e o carte destul de interesanta pentru tine care ti-ar prinde bine in momentul in care ai vrea sa iti versi frustrarile.
Normal sa traiesti din masturbare , fiindca dupa felul in care te exprimi, suferi de o boala care se numeste complexul penisului, adica te uiti in pantaloni si te chinui sa vezi ceva- iar surpriza...e prea mica..si astfel te apuca dracii..si devii complexat, frustrat si ai ura pe toate persoanele care au acel ceva, mai mare, sau care intra in contact cu acel ceva .
Parerea mea e sa te impaci cu tine, si sa devii homosexual, daca nu esti deja, lucru care nu m-ar mira.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Brigitte » 30-Sep-2007, 17:33

:-O :-O :-O

W-(
... i still love this city
Brigitte
geek
geek

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 17:41

nu esti prost dar indiferent de subiectul care se discuta totusi tb sa ne pastram calmul
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 19:10

Brigi, n-ai fost aici cand s-a dat in stamba domnu' sau baietasu, cand m-a injura de copii si de morti si de mame..si faze de genul..
Are probleme grave. :-/
N-am glumit in postul pe care l-am scris- e parerea mea mai mult decat obiectiva.

Vizitatorule, replica " sunt prost" nu ii apartine. El postase ceva mult mai abject, de genu " sa'ti moara copii"... Cat de terminat trebuie sa fii ca sa te iei de niste fiinte nevinovate?
Sau complexat, frustrat, nebun etc?
Subiect inchis.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Vizitator » 30-Sep-2007, 19:33

chiar daca sunt anti lazarus , Ghost esti un bou leaga-te de om , argumenteaza -ti parerile ai tot dreptul dar nu te lega de copii si de familia nimanui de pe acest forum nu iti convine inchide usa pe din afara
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 19:59

I'am inchis usa pe dinafara. ;)
Adica l-am banat.
Asemenea specimene nu isi au locul nici macar printre oameni....d'apoi printre oameni civilizati..
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Brigitte » 30-Sep-2007, 21:40

amoras..... mami..... pai daca nici tu nu ai cunoaste istoricul meu de mare glorie cu specimene frustrate si fara viata personala, incursiunile lor brutale, triviale si abjecte in viata mea si a baiatului meu, de pe forumul otv inchis.... ba culmea tupeului, se mai baga aiurea in seama si personaje evident complexate si care se autoproclama si posteaza in calitate de comisie de disciplinare a forumului, personaje cu care nu ma interrelationasem ever....

... deci... prezumez ca esti la fel de familiara ca si mine cu astfel de iesiri dezolante si demne de mila obsteasca precum ale domnului de care faci vorbire ... recunosc, nu l-am vazut in desfasurare, ma gandesc insa ca ar fi existat la baza comportamentului sau intr-atat de deviant, o motivatie... ti-ai pus intrebarea, retoric macar... hmmm... :-SS
Brigitte
geek
geek

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 21:52

Nu am stat sa il analizez mai mult de 5 minute..nu'mi place sa interrelationez cu asemenea specimene.
Daca nu merge ignorarea, daca nu'si doresc sa vorbeasca civilizat, sa se comporte ca si cum ar fi oameni, nu au ce cauta pe acest forum.
Ii asteapta un maidan in fata blocului, respectiv gasca de cartier din care face parte. ;)
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Brigitte » 30-Sep-2007, 22:32

... sigur, sigur... tu stii mai bine....

;)

super bebe-ii! :D
Brigitte
geek
geek

Re: Pentru tine Ghost

Mesajde dariana » 4-Oct-2007, 15:47

GHOST scrie:Sunt prost.

Este bine ca ,din cand in cand,ai si momente de introspectie.Iar rezultatul este trist,dar veridic.Poate ca,nu ar strica sa ai mai des aceste momente de reflectie.Vindecare grabnica! ~X(
dariana
geek
geek

Mesajde foxi » 4-Oct-2007, 20:21

dragii mei ,un prost care spune ca e prost inseamna ca gandeste!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde de`amoru`artei » 4-Oct-2007, 20:31

Dragii mei, acest topic este pentru aduceri aminte, constientizari, etc.
Deci se inchide. ;)
de`amoru`artei
guru
guru

Înapoi la Arhivă OTV