elodia ghinescu

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

elodia

Mesajde alex » 6-Oct-2007, 23:13

de ce nu invitati parinti elodiei
alex

Reclame

Mesajde ANDY » 6-Oct-2007, 23:22

parintii Elodiei arunca din cand in cand cate o inf soc ei si-au amintit numai acum ca politistu liviu a luat 4 cauciucuri asta la cateva zile dupa povestea cauciucurilor murise
ANDY
geek
geek

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde foxi » 7-Oct-2007, 09:18

Problema hipnozei:e si asta o presupunere!nu este indeajuns demonstrata eficienta metodei!s-au facut greseli si cu aceasta metoda!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde Cristina » 7-Oct-2007, 12:00

cine-mi zice si mie ce a zis lazarus aseara de parintii lui cioaca...eu n-am fost acasa si n-am auzit dezbaterea....sunt curioasa...sa zic asa :mrgreen:
Cristina
n00b
n00b

Mesajde Pantera » 7-Oct-2007, 12:13

Cristina scrie:cine-mi zice si mie ce a zis lazarus aseara de parintii lui cioaca...eu n-am fost acasa si n-am auzit dezbaterea....sunt curioasa...sa zic asa :mrgreen:

Nimic interesant... ca a aflat Lazarus ca bunicul lui Cioaca si-ar fi omorat prima sotie si a facut sa para sinucidere.....
Tatal Elodiei ar fi declarat cuiva ca de fapt Cioaca a mai avut 2 complici tot din politie,ca Cioaca si politistul Liviu si-ar fi schimbat cauciucurile intre ei.
Un om destept invata pana si de la un prost. Invers nu e posibil...
Pantera
n00b
n00b

Mesajde ANDY » 7-Oct-2007, 15:40

ce mai dovezi de dovezi =)) =)) =)) problema este ca suntem intr-un stat de drept in care orice om este nevinovat pana in momentul cand o instanta de judecata da o sentinta DEFINITIVA SI IREVOCABILA . Ceea ce se intampla la otv sa te legi de un om si de familia lui doar pentru ca are calitate de suspect este in afara bunului simt . Este vinovat sa plateasca dar demonstrati acest lucru domnilor procurori si domnule Torquemada in varianta moderna ( LL ) - INCHIZITIA A DISPARUT DE DE CEVA VREME -
ANDY
geek
geek

Mesajde Cristina » 7-Oct-2007, 16:55

Pantera...multumesc frumos >:D<
Cristina
n00b
n00b

Mesajde Pantera » 7-Oct-2007, 17:30

[quote="Cristina"]Pantera...multumesc frumos >:D</quote>

:D< >:P
Pantera
n00b
n00b

Mesajde murfatlar » 8-Oct-2007, 08:35

Elodia,era o tipa speciala,frumusica,cu sarm,lipicioasa,vorbea si scria lejer ceea ce multora asta le da de cap chiar daca era masochista;asta era placerea ei.

daca aveau conventia :fiecare cu viata lui ,nu stiu le ce l-ar deranja pe Cioaca
ptr ceilalti,cunosc o gramada cuconete cu ifose care-s luate drept model si care-s mult mai vulgare si mult mai murdare in viata personala.
nu as vrea sa-i fi facut de petrecanie Cristian Cioaca.
murfatlar
master
master

Mesajde Vizitator » 8-Oct-2007, 10:25

murfatlar scrie:Elodia,era o tipa speciala,frumusica,cu sarm,lipicioasa,vorbea si scria lejer ceea ce multora asta le da de cap chiar daca era masochista;asta era placerea ei.

daca aveau conventia :fiecare cu viata lui ,nu stiu le ce l-ar deranja pe Cioaca
ptr ceilalti,cunosc o gramada cuconete cu ifose care-s luate drept model si care-s mult mai vulgare si mult mai murdare in viata personala.
nu as vrea sa-i fi facut de petrecanie Cristian Cioaca.

eu nu cred ca Cioaca i-a facut de petrecanie nu vad motivul , un motiv rezonabil nu aberatiile lui Lazarus si ale altora
Vizitator

Mesajde murfatlar » 8-Oct-2007, 10:38

stai linistit ; nu inghit toate galustele! [-X
murfatlar
master
master

Mesajde foxi » 9-Oct-2007, 11:21

Dupa parerea ta ar trebui sa apelam la KGB!EI ei foloseau aceste metode!de ce platim politia,procuratura,justitia?
foxi
geek
geek

Mesajde dariana » 9-Oct-2007, 11:32

foxi scrie: de ce platim politia,procuratura,justitia?

Le platim pentru ca asa se practica intr-un stat civilizat.
Problema este ca cei care deservesc aceste institutii sunt total nepregatiti in a aplica ceea ce au invatat.
De la teorie,la practica se lovesc de comoditate.
Asa ca...."drumul spre iad este pavat cu intentii bune". >:)
dariana
geek
geek

Mesajde murfatlar » 9-Oct-2007, 16:27

ar trebui recurs la orice metoda ,ca-n viitor sa numai indraznesac cineva sa mai incerce practicile astea.
murfatlar
master
master

Este clara situatia

Mesajde BOGDANGEORGE » 9-Oct-2007, 17:37

La cîti bani a cheltuit iacob acum cu cautarile astea ar fi chiar culmea sa nu gaseasca ceva si chiar daca nu ar gasii ar arunca ei o mana si gata cazul am găsit mîna Elodiei fraţilor .

Procuratura de ...............
În plus de asta băi fraţilor cred că Cioacă ori este nevinovat ori este bolnav nu se poate să rezişti unui asemenea stres şi să-ţi mai vină să şi rîzi.
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesaj pentru Cioacă

Mesajde BOGDANGEORGE » 9-Oct-2007, 17:41

Atenţie Cioacă citeşte mesajul asta e o tactică a procuraturii să facă asemenea manevre adică am găsit un sac cu Pozele Elodiei si cu numai ştiu ce .De ce fac lucrul ăsta simplu ,să te facă pe tine să spui gata mă sa terminat eu mă duc la poliţie să mă predau.Dacă esti nevinovat ţine-te tare frate .
Eu sunt alături de tine dar numai dacă esti nevinovat .
BOGDANGEORGE
n00b
n00b

Mesajde murfatlar » 9-Oct-2007, 18:49

si noi dar sa fie,nevinovat.
murfatlar
master
master

Re: Mesaj pentru Cioacă

Mesajde Pantera » 9-Oct-2007, 19:02

BOGDANGEORGE scrie:Atenţie Cioacă citeşte mesajul asta e o tactică a procuraturii să facă asemenea manevre adică am găsit un sac cu Pozele Elodiei si cu numai ştiu ce .De ce fac lucrul ăsta simplu ,să te facă pe tine să spui gata mă sa terminat eu mă duc la poliţie să mă predau.Dacă esti nevinovat ţine-te tare frate .
Eu sunt alături de tine dar numai dacă esti nevinovat .

=)) Domnilor sa fim seriosi acum ,,Eu sunt alături de tine dar numai dacă esti nevinovat "..acum,ori esti,ori nu esti din doua una.Normal ca,daca se va demonstra ca nu este vinovat toata lumea fa fi cu el.
Banuiesc ca pana acum v-ati facut o parere personala....deci ori e alba ori e neagra. :please:
Pantera
n00b
n00b

cioaca

Mesajde bianca » 9-Oct-2007, 21:20

Cioaca e nevinovat! Probele sunt fabricate!
bianca

Mesajde foxi » 10-Oct-2007, 09:22

Hipnoza asta nu prea respecta drepturile omului!Nu stiu de ce noi vrem sa muncim ca si in comunism,dar sa traim ca si in capitalism!
foxi
geek
geek

Anterior

Înapoi la Arhivă OTV