Cioaca

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Cioaca

Mesajde bettyiubi » 9-Oct-2007, 01:31

Ce fel de om stresat este Cioaca,domnilor? Eu nu vad decat o persoana care incearca tot timpul sa se abtina din ras!(Sau poate am nevoie de ochelari!)Nu vedeti,domnilor,ca in afara de ,,diverse motive...nu pot sa va spun...nu stiu..." nu mai are alte replici??? Ce stie el,domnilor,bietul nevinovat...Nici nu imi pot stapanii nervii ca sa il mai ascult in continuare!!!
bettyiubi
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Cioaca

Mesajde Vizitator » 9-Oct-2007, 08:17

bettyiubi scrie:Ce fel de om stresat este Cioaca,domnilor? Eu nu vad decat o persoana care incearca tot timpul sa se abtina din ras!(Sau poate am nevoie de ochelari!)Nu vedeti,domnilor,ca in afara de ,,diverse motive...nu pot sa va spun...nu stiu..." nu mai are alte replici??? Ce stie el,domnilor,bietul nevinovat...Nici nu imi pot stapanii nervii ca sa il mai ascult in continuare!!!

puneti ochelari si mai citeste si tu despre comportamentul uman in situatii limita
Vizitator

Mesajde bettyiubi » 9-Oct-2007, 12:33

Nu am citit prea multe idei despre interviul de aseara,dar eu m-am asteptat la cu totul altceva! Credeam ca el vine cu argumente noi care sa-i ateste nevinovatia!A avut o luna de zile la dispozitie sa se gandeasca ce a facut el pas cu pas in toate zilele,premergatoare si dupa disparitia sotiei sale.Si desi el a solicitat acest interviu,nu am aflat nimic nou,decat eforturile sale de a se abtina din ras(zambit).STIE CEVA CE NOI NU STIM(doar asa se poate explica comportamentul lui)
bettyiubi
n00b
n00b

Mesajde murfatlar » 9-Oct-2007, 16:23

nu a adus nimic nou,s-a invirtit in jurul cozii!

si totusi ar trebui sa lase zimbetul acela fermecator....nu-i la agatat fufe!
murfatlar
master
master

Mesajde ki » 9-Oct-2007, 20:34

murfatlar scrie:nu a adus nimic nou,s-a invirtit in jurul cozii!

si totusi ar trebui sa lase zimbetul acela fermecator....nu-i la agatat fufe!

Pe mine m-a sedus!
Carismatic, volubil, subtil, spiritual. Asta pe langa alura de macho!
Are exact ceea ce lipseste in studio la OTV. :D
ki

Mesajde foxi » 10-Oct-2007, 09:30

Dar sa nu fii in pielea lui!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde ki » 10-Oct-2007, 10:07

foxi scrie:Dar sa nu fii in pielea lui!

E adevarat! :(
Il compatimesc, dar cred c-o va scoate la capat. Nu e nici pe departe atat de idiot pe cat spera lazarica&compania. Oricum, plateste pentru ca a fost fraier si s-a incurcat cu un personaj dubios si incomod precum avocata. Dupa cum vezi, viata de familie nu avea, sexuala, afectiva etc. Cred ca ea s-a folosit de el ca de un paravan respectabil. In plus, profita ca sa-si agate clientii. Opinez ca mai degraba ea il exploata pe el si nu invers.
ki

Mesajde murfatlar » 10-Oct-2007, 10:21

prefer ,sa ne persifleze dar ....sa fie nevinovat! :-O
murfatlar
master
master

Mesajde ki » 10-Oct-2007, 10:38

murfatlar scrie:prefer ,sa ne persifleze dar ....sa fie nevinovat! :-O

De ce crezi ca persifleaza opinia publica ? Pune-te in locul lui. Noi nu insemnam nimic. Justitia se face prin sali de tribunal si nu in media.
Este firesc ca noi sa avem pareri si sa dezbatem cazuri diverse, asa, la nivel de conversatie, dar nu e normal sa-i pretindem sa ne dea raportul. El are treaba cu organele de ancheta. Si, in definitiv, daca nu stie un anumit lucru, de ce ne simtim ofensati si inselati??? Nu stie si pace. Sau stie si nu are interes sa ne spuna noua.
E usor sa condamni stand confortabil pe canapea, in fata televizorului...asa cum fac multi pe forumul asta.
ki

Mesajde murfatlar » 11-Oct-2007, 17:32

inca nu-l condamn; nu pot sa ma pronunt .
murfatlar
master
master

Mesajde foxi » 12-Oct-2007, 10:23

Daca este nevinovat,perspectiva de a face 25 de ani de detentie dintr-o eroare judiciara il poate face sa aiba comportamentul acesta!a fost recent un astfel de caz,cu tipul care atunci cand sa primeasca despagubiri,a murit!nu statul trebuie sa plateasca pt aceste erori,ci cel care a condamnat degeaba un nevinovat!
foxi
geek
geek

Mesajde kamy_kam » 12-Oct-2007, 18:00

foxi, cioaca e nevinovat, e bine asa? :-/
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 13-Oct-2007, 21:34

in momentul in care a facut criza de nervii unde era stadiul anchetei?
nu cunva in acest perimetru se afla unele indicii?
este si acesta un semn.
Vizitator

Mesajde foxi » 15-Oct-2007, 09:55

KAMY!pana la proba contrarie cioaca e NEVINOVAT!nu el trebuie sa se dezvinovateasca!procuratura sa-l acuze cu probe solide,nu gen LL!
foxi
geek
geek

Înapoi la Arhivă OTV