emisiunea de pe22oct.

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

emisiunea de pe22oct.

Mesajde teodora » 23-Oct-2007, 10:19

Domnule DD va rog mai abordati si alte subiecte.Lumea s-a cam plictisit de aceleasi figuri in fiecare seara si care ,iertati-ma dar bat apa in piua pe acelasi subiect.Cu tot respectul nu mai faceti vedete din tot felul de personaje dde doi bani.Incercati sa mai aduceti pe sticla si personaje pozitive (iata persoana care fabrica avioane intr-un fost CAP)Romanii au nevoie sa vada si oameni destoinici si care sa ne faca cinste,nu numai delicventi mai mult sau mai putin adevarati.Mai lasati-l pe Cioaca in seama autoritatilor ca nu este atat de important pt. romani daca ala si-a ucis sau nu nevasta,sau daca Lazarus este mai mult sau mai putin inversunat pe politist in special.O fi el jurnalist bun dar sa fie cu masura.Nu am nimic cu nimeni dar nu credeti ca ce este prea mult ar putea fi daunator?De multe ori aceasta emisiune prin repetabilitatea temelor da senzatia de emisiune de dragul de a umple un spatiu de emisie.Va rog sa ma iertati daca am indraznit prea mult dar asta este ceea ce percep eu ca telespectator.
teodora
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Înapoi la Arhivă OTV