ref. detectiv particular / caz elodia ghinescu

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: karola, Amy, Diana22

ref. detectiv particular / caz elodia ghinescu

Mesajde miha0509 » 27-Oct-2007, 23:36

Cam slab pregatit ,acest detectiv particular !
Imi pare rau, dar am o mare dezamagire: dupa ce am urmarit, in direct, un expert criminalist , in persoana d-lui Gheorghe Dinu si un avocat, fost deputat, in persoana d-lui Metin Cerchez, imi e greu sa accept, in acest caz, o persoana mai putin pregatita/competenta, asa cum pare dl. detectiv particular (atentie familiei Ghinescu, pt. care am toata compasiunea : nu va lasati speculati de tot felul de personaje , mai putin pregatite profesional, ca sa ma exprim elegant !)

Domnule Lazarus, inchei prin a va dori mult succes, in ancheta dvs. jurnalistica, ce vine si in sprijinul anchetei oficiale, a procuraturii ! Eventual, sfatuiti dvs. fam. Ghinescu sa apeleze la un detectiv competent, sa nu investeasca inutil bani si trairi, datorita acestui domn detectiv, care mie imi pare foarte, foarte slab pregatit profesional, autosuficient, comod...
Au nevoie, in acest nefericit, tragic caz, de un detectiv de "5 stele", de un Colombo !
Va rog mult, ajutati-i dvs., in acest sens, D-le Lazarus !

miha0509
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

P.S.

Mesajde miha0509 » 27-Oct-2007, 23:47

Ce-a facut , concret, dl. detectiv particular, pana in prezent ??? Rezultate, ceva ???
Cred ca , mai mult il ajutati dvs., dle. Lazarus !
Atentie, faceti mare atentie, la acest detectiv , cam smecheras...si ineficient !
miha0509
n00b
n00b

Mesajde de`amoru`artei » 28-Oct-2007, 08:01

:-/Nu, dar de ce sa postezi tu unde trebuie..
Nici nu aveai ditamai subiectul de 25 de pagini cu Elodia Ghinescu..
Tu esti mai cu moţ.
de`amoru`artei
guru
guru

Înapoi la Arhivă OTV