magda ciumac

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

magda ciumac

Mesajde mikhaela » 5-Feb-2009, 14:47

Pentru toti telespectatori OTV:Sa nu va fie cu suparare dar,in ce priveste emisiunile fara sfirsit cu si despre Magda Ciumac sa nu uitati un lucru esential:postul otv se mai numeste si Oglinda ,iar Magda fie-mi cu iertare este oglinda noastra,a marii majoritati,pentru ca atat timp cat stam si ne uitam la emisiuni de genul acesta .ba le mai dam si amploare intrand in polemica cu individe sau indivizi de genul acestora ne privim intr-o oglinda comuna!Singurul remediu impotriva lor este ignorarea totala si uitarea si asa se vor intoarce de une au venit:adica din mocirla societatii.,dar cand stam si ne uitam cum ne jigneste,ne taraste dupa ea in noroi fara sa fie oprita de nimeni si nimic ,din contra cu incurajarea tacita a moderatorului,atunci asta e oglinda noastra....Sa nu uitati ca ea apare numai atunci cand trebuie ,numai cand au loc anumite evenimente (vezi cazul de acum dela Brasov) si are rolul de a distrage atentia tuturor ;dar incercati reteta asta:prima data cand mai apare ,haideti sa luam cu toti telecomanda in mana si in seara respectiva ,pentru o jumatate de ora,un sfert de ora ,cat vreti d-stra sa mutam aiurea oriunde altundeva,pana cand indivizi de genul acesta nu vor mai fi primiti pe post si lasa-ti sa ne faca cum le vine la gura,ci noi se le inchidem gura si sa-i trimitem acolo unde le e locul......si in felul acesta il sanctionam si pe d-nul Diaconescu cu o avertizare,caci nu cred ca cei care ii urmaresc emisiunile de atata timp si care i-au sarit in ajutor atunci cand a avut nevoie merita sa fie tratati in felul acesta , umiliti ,batjocoriti de catre scursurile societatii fara ca dansul sa intervina ci din contra provocand alte altercatii si scandaluri in direct doar pentru audienta....pacat! Domnule Dan Diaconescu sunt tare curioasa daca imi transmiteti mesajul meu in direct la emisiunea dumneavoastra asta seara.!Ma-s mira,sincer! :D :-?
mikhaela
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 6-Feb-2009, 23:33

bine ma cit o tineti asa
Vizitator

Mesajde mesy10 » 6-Feb-2009, 23:58

Magda a spus multe, iar dupa opinia mea 75% e adevar. Totusi trebuie sa demonstreze cat mai repede, asa cum a facut si cu acest sofer Radu [:-P
mesy10
pro
pro

Mesajde murfatlar » 8-Feb-2009, 19:18

mai urmeazaaaaa! sa-i vedem atunci pe cei care o hartuiesc.
astept sa termine divortul.... ;))
murfatlar
master
master

Mesajde mesy10 » 9-Feb-2009, 00:05

Dupa divort Magda o sa faca multe dezvaluiri, sunt sigura. #:-S
mesy10
pro
pro

Mesajde murfatlar » 9-Feb-2009, 17:58

mesy10 scrie:Dupa divort Magda o sa faca multe dezvaluiri, sunt sigura. #:-S

justitia si politia sunt fortati sa termine cu" brigazile rosii" de peste Prut si cei care-s cu ei,se va simti in siguranta si sa vezi logoree pe Magda.
murfatlar
master
master

Mesajde Vieja » 10-Feb-2009, 02:46

mesy10 scrie:Magda a spus multe, iar dupa opinia mea 75% e adevar. Totusi trebuie sa demonstreze cat mai repede, asa cum a facut si cu acest sofer Radu [:-P

Poate ne dezvaluie si cine i-a tinut de urat in lipsa lui Tolea! Sa vezi atunci "bombe"!
Vieja
n00b
n00b

Mesajde mesy10 » 10-Feb-2009, 05:35

Vieja scrie:
mesy10 scrie:Magda a spus multe, iar dupa opinia mea 75% e adevar. Totusi trebuie sa demonstreze cat mai repede, asa cum a facut si cu acest sofer Radu [:-P

Poate ne dezvaluie si cine i-a tinut de urat in lipsa lui Tolea! Sa vezi atunci "bombe"!
ca sa ne spuna asta, trebuie sa mai vina de o suta de ori...! Mai bine sa nu ne spuna, te rog. :-h
mesy10
pro
pro

Mesajde Vieja » 10-Feb-2009, 16:23

mesy10 scrie:
Vieja scrie:

ca sa ne spuna asta, trebuie sa mai vina de o suta de ori...! Mai bine sa nu ne spuna, te rog. :-h

Zau daca te inteleg, Mesy, ba o crezi pe Magda, ba nu vrei sa o mai vezi......
Vrei sa vorbim despre incertitudinile tale? :D
Vieja
n00b
n00b

Mesajde murfatlar » 10-Feb-2009, 18:01

Vieja scrie:

8-} :tongue: :P [:-P :x 8-)

crezi ca a ramas de caruta? a facut si ea la fel ca celelalte "vedete" acum ajunse la apogeul carierei
murfatlar
master
master

Înapoi la Arhivă OTV