Discutii fara sens

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Mesajde CAM3L3ON » 11-Mai-2009, 18:26

Nu,nu am inteles......nici nu am cum sa-nteleg!....regulile "jocului" le schimbati peste noapte!....
Ca sa nu mai vb. despre libertatea de exprimare.....asa cum ai spus.....am un conflict cu un ....."nimeni"....si vreau sa-l rezolv!....se pare ca "cei/cele de sus.....le place sa se joace!...
Acum am certitudinea cum ca la materia "rationament-logica"....sant multi corigenti.....poate chiar repetenti!
Daca cuiva din cei de "sus" le plac butoanele....sa-si asume responsabilitatea deciziilor ....si sa nu mai scoata castanele din foc cu manutele altora!
De ce nu se discuta liber?....de ce respectivului cu care am "schimbul de idei" nu i s-au modificat mesajele cand a incercat sa-mi atraga in conflict si familia mea?....m?....sper sa-mi raspunda cineva(ma indoiesc!)
P.S. Scz. Amy!
CAM3L3ON
guru
guru

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde CAM3L3ON » 11-Mai-2009, 22:18

Din bube,mucegaiuri si noroi,
Iscat-am frumuseti si preturi noi.

P.S. Celor de "sus"!...
:-h
CAM3L3ON
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 12-Mai-2009, 07:05

Salutari.

Leo, ce mai zici? N-am citit ce'ai scris pe aici, dar banuiesc ca ceva la adresa prietenului meu.
Ma insel? :roll:

Nu mai bine ne povestesti ce-ai mai facut recent?
Uite noi de exemplu ne pregatim sa plecam in Grecia.
O sa-ti trimitem multe poze, poate iti facem pofta si in loc sa ne ataci pe unde apuci, poate ne insotesti si tu cu doamna.

Sandokan- pentru tine doar atat-

sandokan [ 455 Mesaje ] Căutare
Vizitator [ 307 Mesaje ] Căutare
anghelmina [ 14 Mesaje ] Căutare
eugen anghel [ 2 Mesaje ]

:wink:

p.s. Leo, inteleg ca te-ai atacat de la un mesaj, in care , cel mai probabil, iti exprimai plastic admiratia la adresa lui Titi, corect?
Ei bine dragul meu, oricare din moderatorii care ti-au modificat mesajul, au dreptul de a o face , atunci cand simt ca ceva poate aduce prejudicii atmosferei existente pe forum.
Pe scurt, daca jignesti, nu te astepta sa iti ramana mesajele..
De aia ziceam eu sa schimbi foaia..normal, corect, logic.
;;)
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde CAM3L3ON » 12-Mai-2009, 12:18

OOOOO,...Saru' mana madam...
Nu mai am ce sa zic.....ca oricum se sterge!
Nu suntem nici macar amici ca sa-ti povestesc ce am mai facut.....ma bucur(sincer) daca pleci in Grecia,e o tara frumoasa,ai ce vedea chiar si daca muncesti acolo....in fine!
Poze.....mmmm....nu prea imi plac dar e alegerea ta....hai sa-ti spun un secret:am casa si la mare si la munte....prefer Romania!....oricum,multumesc de invintatie!
M-a pufnit rasul....sa merg cu d-na mea.....hmm...o glumita destul de buna....in fine!
Eu si sotia mea avem cercul nostru de prieteni cu care ne distram suficient de bine.....iar vacantele(putine,dar care ne ies"beton")....le facem tot cu ei sau cu familiile noastre....
Un motiv in plus?.....Tina e gestanta si ne asteptam sa nasca saptamana asta!
Da,e adevarat ce am scris am scris la adresa lu'
'"impanatu"......fara sa incalc regulamentul pe care al schimbati dupa cum va treziti dimineata!
Daca tu/voi credeti ca ce am scris la atins in sevalet si i-a cazut pe penajul multicolor.....hmm....ma uimiti cu atata sensibilitate!
Sa nu uite ca astfel de reactii are oricine isi iubeste familia si nu in ultimul rand un barbat nu -si atrage familia intr-un conflict virtual-verbal!(vezi de ce ma indoiesc cum ca ar fii barbat?.....iar daca este....este
Madam'....ar fi indicat sa-l sfatuiesti sa-si ceara scuze,nu numai mie!
Tu parca asa procedai cand ti se parea ca cineva te jigneste!.....sau ai uitat?....si eu mi-am cerut!
Atmosfera voi o schimbati ,modificati dupa bunul plac si starile de moment!
Vreau sa-ti mai spun ceva.....imi doresc sa incetezi sa ma mai ataci voalat....daca mai ai ceva cu mine.....clarificam imediat!
Ati asuma responsabilitatea faptelor face parte din caracterul fiecaruia!
E foarte bine ca exista o ierarhie.....e si normal,dar cand tu si (.....) ati jignit......pe voi cine v-a tras de maneca? :arrow:

P.S. Dupa ce naste Tina o sa merg la casa de munte sa se mai linisteasca iar eu o sa incerc sa mai dau o fuga si prietenilor mei "gazari" din Ploiesti.....un oras destul de frumos......dar cu o singura "necunoscuta"(o sa ne cunoastem destul de " repede si bine")! :D
CAM3L3ON
guru
guru

Mesajde CAM3L3ON » 12-Mai-2009, 13:02

Ati ajuns sa stergeti si iconitele aprobate tot de voi..... 8-}
Incordati mai santeti.....
Doamne,Doamne,capabililor!.....
CAM3L3ON
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 12-Mai-2009, 13:05

Buna sa-ti fie inima Leo. Chiar ca OO..ca nu prea mai am timp in ultima perioada..si se vede, din pacate. :((
Faza cu Grecia era o invitatie sincera (fara nimic voalat, cum ti se pare tie , ca de obicei..dar ne-am obisnuit, ce sa-i faci.. :)) )
Ce n-ai realizat tu e ca in invitatie era inclus si "cocosel" si era un bun prilej sa "limpeziti" apele. :)]-
Poate alta data..

Nasterea unui copil e un eveniment extraordinar asa ca sincer va tin pumnii (mai mult Tinei decat tie, logic :)) ) ca lucrurile sa iasa asa cum vrei si sa fiti toti sanatosi si fericiti. [:-P

Iar vrei sa dezgropam ce-am ingropat de vreo 5 ani? :))
Tie ti-a fost modificat un singur mesaj(treci peste..nu'i mare scofala..in alte locuri ai fi fost banat pentru ca inciti utilizatorii , fara prea multe "explicatii")
Da, netul e o jungla. Supravietuieste cine poate..
Nu trebuie sa traga nimeni pe nimeni de urechi..pentru ca foarte multe lucruri se impun. Cu pumnul. Trist, sec..dar adevarat.
Treci peste, din nou. Invata sa "existi" acolo unde iti doresti si unde nu..sa ocolesti.
Aici oricum esti bine venit. :wink:

:hug:
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 12-Mai-2009, 13:09

CAM3L3ON scrie:Ati ajuns sa stergeti si iconitele aprobate tot de voi..... 8-}
Incordati mai santeti.....
Doamne,Doamne,capabililor!.....

Stimabile, te potolesti? :-SS

Eu stiu ca ai emotii pre..natale..dar..sa nu exageram. :))
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde CAM3L3ON » 12-Mai-2009, 13:57

Nu,nu am adormit...
1.Tina-boxer.
2.Hugo-ddb
3.Clarice,sotia mea!
Ori esti superficiala ori "ocolesti" micile detalii ori ai nevoie de lecitina!
Hugo si Tina fac parte din familia mea si ai tratam asa cum ne taie capul.....(ptr. mine naste,nu fata)
Ai o imaginatie destul de bogata....eu si....!..... in vacanta!....
Pb. voastra....oricum in Grecia se recomanda un digestiv,Uzo!....
CAM3L3ON
guru
guru

Mesajde CAM3L3ON » 12-Mai-2009, 13:59

Voi vreti sa va ocoleasc "lumea"....in schimb va impiedicati de o iconita..... ~X(
CAM3L3ON
guru
guru

Mesajde de`amoru`artei » 12-Mai-2009, 14:16

=))
Mea culpa. Cum am putut sa cred ca esti insurat cu boxerul. :))
Dar e si vina ta, pentru ca te-ai referit la ea cu "naste".
Am crezut ca veti fi binecuvantati cu un copil.
:wink:

Eu cred ca e cazul sa nu te mai ataci din orice prostie pentru ca, vezi tu, chiar si buna vointa mea..are o limita.
Nu sunt obligata sa iti tolerez obrazniciile , mai ales cand intentiile mele sunt dintre cele mai onorabile.
Schimbam foaia urgent, daca nu stii cum sa te comporti...sau nu vrei.

p.s. Nu bem nici unul dintre noi..desi Uzo, din cate am auzit, e o bautura destul de buna.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde CAM3L3ON » 12-Mai-2009, 14:29

Drum bun si la revedere!

Daca nu poti intelege, nici nu o sa mai stam sa iti explicam.

Don't let the door hit u on your way out!

Amoru'.
CAM3L3ON
guru
guru

Înapoi la Arhivă OTV