Ceartă între Mihaela, Nadia şi Amy

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Diana22, karola, Amy

Mesajde Diana22 » 23-Mai-2009, 22:21

fie cine o fi pe lista ta
Amy draga,tu esti in continuare la preferate,conflictul meu e cu ea si nu te implica pe tine,tu o sa continui sa o crezi prietena pana iti va face si tie ce mi-a facut mie si Mihaelei,daca sufera de invidie si poate are nevoie de madic daca singura nu se poate trata.Mie imi era mila de ea fiindca se plangea mereu de tot,nu dau amanunte dar asta nu inseamna ca daca ma plictisea si nu aveam ce discuta cu ea prea multe trebuia sa o caut in fiecare zi,ea e o intretinuta dar eu mai am si munca nu am timp de prostiile si barfele ei,sa stii ca nici de tine nu-i convenea si te barfea mereu,o sa-ti spun pe privat sau mes multe dar eu nu am vrut sa intervin pana acum ce s-a trezit cu reclamatia,acum o sa afli si tu tot si restul persoanelor pe care le-a vorbit de rau,daca vrei sa ramanem prietene e perfect asta daca iti da voie ea :))
eu nu am nimic cu tine :D
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Amy » 23-Mai-2009, 22:32

Ok.Nici nu ma gindeam sa ai ceva cu mine ca doar nu ti-am facut nimic,.CRED eu.Nu inteleg ce aveti de impartit
Amy
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Amy » 24-Mai-2009, 15:03

nadia scrie:fie cine o fi pe lista ta
Amy draga,tu esti in continuare la preferate,conflictul meu e cu ea si nu te implica pe tine,tu o sa continui sa o crezi prietena pana iti va face si tie ce mi-a facut mie si Mihaelei,daca sufera de invidie si poate are nevoie de madic daca singura nu se poate trata.Mie imi era mila de ea fiindca se plangea mereu de tot,nu dau amanunte dar asta nu inseamna ca daca ma plictisea si nu aveam ce discuta cu ea prea multe trebuia sa o caut in fiecare zi,ea e o intretinuta dar eu mai am si munca nu am timp de prostiile si barfele ei,sa stii ca nici de tine nu-i convenea si te barfea mereu,o sa-ti spun pe privat sau mes multe dar eu nu am vrut sa intervin pana acum ce s-a trezit cu reclamatia,acum o sa afli si tu tot si restul persoanelor pe care le-a vorbit de rau,daca vrei sa ramanem prietene e perfect asta daca iti da voie ea :))
eu nu am nimic cu tine :D
Eu fac ce vreau ,vorbesc cu cinevreau si sunt perietena cu cine imi place.Nu trebui sa cre permisiunea Ancai sau altcuiva.Anca nu este o intretinuta Nadia.Anca munceste si si daca are un salariu mai mic nu este intretinuta dar astea sunt probleme pe care voi le-ati discutat cind ereati amice si nu ar trebui sa strigam in gura mare.
Amy
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Diana22 » 24-Mai-2009, 21:02

este o intretinuta,salariul nu-i ajunge de tigari,tu deschizi subiectul eu raspund si tu esti de vina,vrei sa o terminam inceteaza sa o aperi in fata mea ca nu ai nici o sansa,am inteles ca nu vrei sa fim macar amice ca prietene e mult spus dar incearca sa nu ma provoci si sa ne comportam ca doua colege macar
Imagine
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde de`amoru`artei » 24-Mai-2009, 22:45

O aberatie..
Si eu il intretin pe frate-meu. Asta nu e un criteriu pentru a judeca o persoana.
Eu de exemplu nu mai sunt "intretinuta" de la 16 ani. Nu toata lumea face ca mine insa..
DAR indiferent daca este sau nu intretinuta, si multe alte lucruri pe care nu-mi place ca le aruncati pe aici, nu avea nici un drept sa atace pe vreuna din noi dupa care sa dispara ca ursu'n padure sperand ca nu va observa nimeni.
Amy, tu cu atat mai mult nu poti pretinde ca ii iei apararea. Astfel de fapte nu trebuie incurajate. Ca iti place sau nu de mine sau de Nadia.
E pur si simplu scarbos ce a facut si, gandeste-te, ca s-ar putea ca maine sa fii in locul nostru.
Din cate am inteles, nu prea te are la inima. Dar banuiesc..ca asta nu o stiai.
Daca totusi te simpatizeaza si va simpatizati reciproc..e problema voastra.
Cine se aseamana..se aduna.
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde Diana22 » 25-Mai-2009, 06:16

mi se pare logic ceea ce ai spus tu Mihaela,cine se aseamana se aduna,nu poti lua apararea cuiva daca nu esti de acord cu faptele lui
Imagine
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Înapoi la Arhivă OTV