Mesaje pentru Dan Diaconescu

Imagine

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Politia Romana???

Mesajde Shefu' » 16-Sep-2007, 01:02

Va tot aud in ultimul timp vorbid despre Politia romana...despre ce fac ei si despre faptul ca nu-i trage nimeni la raspundere.
Intrebarea mea este urmatoarea:
Exista Polotia romana? sau este doar un grup de infractori (cu mici exceptii) care participa pe langa toata floarea politicii romaneshti la marsavii si ilegalitati?

Fiind primul meu post nu va repeziti cu critici si injectii.
Ceea ce pot sa va promit este ca am sa fiu activ si am sa va aduc la cunostinta subiecte interesante.

Va multumesc si va urez succes!

P.S. Lazaruse...nene...esti belea
Imagine
Shefu'
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

avocata disparuta

Mesajde ANONIM » 16-Sep-2007, 01:13

E CLAR CA MILITEANUL E UN CRIMINAL , ASTA SA INTELES IMEDEAT .
ANONIM

Mesajde Shefu' » 16-Sep-2007, 01:18

Mai clar e faptul ca el fiind criminal este acoperit de cei din jurul lui...care nu sunt altceva decat ati politisti...
Imagine
Shefu'
n00b
n00b

avocata disparuta

Mesajde TOMI » 16-Sep-2007, 01:21

DANE POLITAIUL ESTE VINOVAT ,EL A UCISO SI A ASCUNS CORPUL.
TOMI

avocata disparuta

Mesajde TOMI » 16-Sep-2007, 01:29

PAI TOATA POLITIA ESTE CONRUPTA CU MICI EXCEPTII, E NORMAL CA IL ACOPERA COLEGII LUI
TOMI

Mesajde Neo » 16-Sep-2007, 02:05

MILITZINUL ALA A TRANSAT-O IN STILUL MAFIE JAPONEZE SI A BAGAT-O LA GEAMANTAN , ACUM ZACE PE UNDEVA PRINTR-UN CANAL !
No pain , no gain !
Neo
n00b
n00b

Mesajde TOMI » 16-Sep-2007, 02:23

AR TREBUI SA NU MAI PLATIM TACSE LA STAT , ASA MILITENII SA TREACA LA SAPA UN SA NE MANANCE BANII, JUSTITIE AR TREBUI SA NE FACEM SINGURI , ASTIA AR TREBUI IMPUSCATI CA PE CEAUSESCU CA DOAR CAINELE ALA IA INVATAT ASA. AU AJUNS SA-SI OMOARE SI NEVESTELE , SANT BESTII DE IMPUSCAT NU AU DREPTUL SA TRAIASCA
TOMI

avocata disparuta

Mesajde tomi » 17-Sep-2007, 00:05

DANE tot respectul , esti numarul un in ROMANIA ,MULT SUCCES DOMNULUI LAZARIUS sa ne ajute DUMNEZEU sa ajunga ministrul justitiei SA PUTEM STARPI TOTI gainarii astia de militeni si toata conrptia din ro . SUCCES SI MULT NOROC , DUMNEZEU SA VA APERE DE SACALII ASTIA. VA SALUT![/img][/b]
tomi

DISPARITIA AVOCATEI DIN BRASOV

Mesajde tomy_30 » 17-Sep-2007, 01:10

CE INCREDERE SA MAI AVEM IN POLITIE CAND EI SUNT IMPLICATI IN TOATE PORCARIILE DIN RO.
SANTEM DE RASUL LUMI
TOT RESPECTUL PTRU OTV, DD SI LAZARIUS
tomy_30
n00b
n00b

Mesajde udrea alexandru » 17-Sep-2007, 01:45

CUM POT CRITICA UNII ACESTI OAMENI CARE STAU TREJI PANA LA 3 NOAPTE sa faca numai bine si sa gaseasca solutii...felicitari oameni buni va apreciez foarte mult si noapte de noapte fie ce o fi sunt cu ochii pe otv NU IMI PLACEA POLITICA CU VOI MI-a PLACUT NICI ANCHETELE NU LE AGREEAM CU VOI AU INCEPUT SA MI SE PARE INTERESANTE MULT SUCCES ........ DA-TI MESAJUL PE POST
udrea alexandru

AVOCATA DISPARUTA

Mesajde Vizitator » 17-Sep-2007, 01:46

CUM POT CRITICA UNII ACESTI OAMENI CARE STAU TREJI PANA LA 3 NOAPTE sa faca numai bine si sa gaseasca solutii...felicitari oameni buni va apreciez foarte mult si noapte de noapte fie ce o fi sunt cu ochii pe otv NU IMI PLACEA POLITICA CU VOI MI-a PLACUT NICI ANCHETELE NU LE AGREEAM CU VOI AU INCEPUT SA MI SE PARE INTERESANTE MULT SUCCES ........ DA-TI MESAJUL PE POST
Vizitator

Mesajde CIPPRYART » 17-Sep-2007, 06:16

ACEST CAZ ESTE UNUL FOARTE COMPLICAT INSA DEJA SE STIU ANUMITE INFORMATIIL.[L .L]LE STIE SI DE ASEMANEA SI PARV SAU ALTII IAR PT AVOCATA DIN NOU UN CAZ IN CARE ANUMITI OAMENI INVALUIE TOT.
PERSONAJE SI INDIVIZI*_*
CIPPRYART
geek
geek

Mesajde de`amoru`artei » 17-Sep-2007, 06:50

Nu va mai uitati la porcarii si puneti mana si dormiti.
Auzi dom'le la 3 noaptea.. X(
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde kamy_kam » 17-Sep-2007, 17:22

cazul avocatei disparute :)
luis a revenit din nou, parca mai sigur pe sine ca niciodata! :)
am stat doar pana pe la 12, nu chiar pana la 3! :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde tomy_30 » 17-Sep-2007, 20:40

PAI DEASTA A AJUNS ROMANIA O RUINA PENTRU CA AM DORMIT PAN ACU TREBUE SA NE TREZIM CU TOTII LA REALITATE ~X(
tomy_30
n00b
n00b

Mesajde tomy_30 » 17-Sep-2007, 21:00

KAMY LASAL PE LAZARIUS ,SI EU SUNT BARBAT BINE
tomy_30
n00b
n00b

Mesajde alexandrescu elena » 17-Sep-2007, 21:16

dar asistenta de la birou nu stie nimic?
alexandrescu elena
n00b
n00b

Mesajde murfatlar » 18-Sep-2007, 16:45

politia,justitia, biserica = sunt cele mai unite caste. >:) >:)
murfatlar
master
master

Mesajde kamy_kam » 18-Sep-2007, 19:19

se pare ca sotul e primul suspect,s-au gasit urme de sange atat in casa, cat si in masina! :(
urmeaza sa se faca testul adn :(
totusi se pune intrebarea:
de ce abia dupa 5 zile de la disparitie, familia a anuntat politia?
:(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 19-Sep-2007, 15:11

de ce abia dupa 5 zile de la disparitie, familia a anuntat politia?

pentru că atunci s'a terminat petrecerea cu ocazia evenimentului,bah
Vizitator

Mesajde Vizitator » 19-Sep-2007, 16:32

amendă în cuantum de 5000 lei pentru postul OTV, care, în emisiunea „Dan Diaconescu Direct „ difuzată în data de 16.08.2007 , a încălcat prevederile art. 42, alin.1, 2 şi 3 şi pe cele ale art. 71 din Codul de reglementare a conţinutului audiovizual privind dreptul la propria imagine şi informarea corectă, principiul „audiatur et altera pars”. Moderatorul avea obligaţia legală să pună în vedere interlocutorilor să probeze afirmaţiile acuzatoare sau să indice probele care le susţin , în aşa fel încât „să ajute publicul să-şi formeze o opinie corectă”. [-X [-X [-X :jail: :jail: #-o
Vizitator

Mesajde CIPPRYART » 19-Sep-2007, 16:36

asta a fost dat pe data de 18 septembrie parca si ei dupa o luna tot la monitorizari iar otv trebuie amendat ...hooooooooooooooooooo :censored: :jail: B-(
PERSONAJE SI INDIVIZI*_*
CIPPRYART
geek
geek

Zona Dealul Sasului

Mesajde Vizitator » 20-Sep-2007, 15:19

Probabil ca trupul zace despicat in multe bucati si nu mare mi-a fost mirarea cand de la voi am auzit ca in dimineata urmatoare el...olitistu'...a plecat spre parinti prin Moeciu, Fundata, Dealul Sasului...si nu in ultimul rand Dragoslavele(zona cu potential si risc scazut de a fi vazut, datorita traficului redus).
Asta e zona in care cred eu ca a fost aruncat cadavrul despicat.
Pentru cei carora zona nu le este straina, este simplu de inteles de ce a ales sa arunce cadavrul despicat...dupa parerea mea...acolo.
Daca mai este si...olitist...a auzit sigur si de cazul BATA(Bita), care "saracu" interlop a sfarsit in flacari, chipurile accident de masina, caz clasat de politia arges, pana cand unul dintre faptasi a recunoscut fapta si totul a iesit la iveala, cazul fiind dezropat.
Tot asa, cum si interlopul si-a gasit sfarsitul dupa o mama de bataie(agonizand) intr-o rapa de pe traseul de mai sus amintit, cred ca zace si saraca avocata, sfasaiata de o "bestie cu chipiu"...de om.
In concluzie domnule Luis, daca cititi acest mesaj, luati in considerare si aceasta varianta, cadavrul...sau parti din el...zace undeva pe acest traseu, cred eu de la Pestera...la vale spre Dumbravicioara...
Vizitator

Mesajde murfatlar » 20-Sep-2007, 16:33

cei din CNA ; clonele Anei Pauker.
murfatlar
master
master

Mesajde kamy_kam » 21-Sep-2007, 17:13

sotul a fost arestat, dar eliberat, din lipsa de probe!
cadravul nu a fost gasit, dar e clar ca s-a intamplat ceva groaznic, sunt aproape sigura ca d-nei avocat i s-a intamplat ceva rau :(
petele de sange gasite peste tot in casa sunt elocvente, dar cazul e greu de rezolvat, totul depinde de flerul anchetatorilor! :-/
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Dan Diaconescu Direct