daca el a omorat-o sigur nu a ascuns-o cel mai probabil.....

Imagine

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Mesajde foxi » 17-Oct-2007, 19:52

Nu pleca din tara!asteapta!nu cred ca am decazut in halul acesta,in ceeace priveste "meseriasii"!ce apare la tv,.in presa,sunt convins ca nu este adevaratul sens al anchetei!sper sa nu ma insel!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde foxi » 17-Oct-2007, 21:16

Discutam despre ADN-ul acesta ca ipoteze!nu s-a facut nici o declaratie de presa a procuraturii in acest sens!sau nu stiu eu?
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde kamy_kam » 19-Oct-2007, 17:21

cassandra scrie:Tesutul de pe tocul pistolului nu se confirma, asa a zis DD

pata de sange de pe tocul pistolului , apartine elodiei, am auzit din gura lui iacob, iar pana una alta el reprezinta autoritatea! :|
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde de`amoru`artei » 19-Oct-2007, 18:13

Ibovnica aia?
Fii serioasa..
de`amoru`artei
guru
guru

Mesajde mau » 3-Noi-2007, 22:43

Daca era de ascuns mortaciunea,eu as spune ca un loc bun este vreo peştera care are puţuri adânci.Dupa aruncarea cadavrului,o punga de 10 kg de azotat de amoniu ar fi surpat puţul şi mai gaseau mortul când se surpa muntele... Spuneţi-i asta lui Lazarus,să vedeţi mâine toţi speologii la treabă.
mau

Mesajde murfatlar » 5-Noi-2007, 08:54

de ce credeti ca se insista asa mult? sunt constienti ca nu vor gasi cadavrul ,dar nici criminalul sa ramana nepedepsit nu-i corect.
murfatlar
master
master

Mesajde IlieCristian » 7-Noi-2007, 03:10

Anonymous scrie:dar parca nu mai era tesut pe tocul ala , cat despre anturajul ei in special cel neoficial nu se doreste sa fie anchetat , de ce explicatiile lui Cioca sunt puse la indoiala si ale spp-istului nu ? oare era asa de greu sa puna pe cineva sa o omoare ? oare de ce nu il ia nimeni la intrebari pe ghidusu care avea multe de zis daca... , acel telefon daca se demonstreaza ca a fost al ei ce cauta la lehliu ? Am impresia ca se cauta dovezi doar intr-o anumita directie oare de ce ? Oricum am o presimtire ca nu vor gasi cadavrul ei in zona brasov - pitesti in veci vecilor

Te inseli amarnic ptr ca spp`istul are ca si Cioaca un dosar o declaratie si chiar probe depuse la dosar... va reamintesc ca Cioaca a facut e-mailurile pentru a ma implica in acest caz dar el uita ca degeaba a sters meilurile din adresa lui Elo pentru ca ele erau si in adresa mea si uita ca eu pana in 11 am trimes meiluri pe care el lea sters fara sa le depuna deci dl.Cioaca vezi ca ai facut niste greseli care va vor cere socoteala cu ce scop!
imi plac femeile destepte
IlieCristian
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 7-Noi-2007, 03:23

ai trimis mail-urile sa ai acoperire...se stia de disparitie pana in 11,imposibil sa nu fi fost anuntat,ca nu sunteti chiar izolati acolo...
Vizitator

Mesajde IlieCristian » 7-Noi-2007, 03:53

Anonymous scrie:ai trimis mail-urile sa ai acoperire...se stia de disparitie pana in 11,imposibil sa nu fi fost anuntat,ca nu sunteti chiar izolati acolo...

De cine anuntat? eu am aflat abia dupa ce procurorul ma cautat sa ma intrebe de relatia mea cu Elo...la ce misiune aveam atunci nu aveam timp sa aflu de ce Elo ma dat la scarbe...nu banuiam ca a patit ceva...
imi plac femeile destepte
IlieCristian
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 7-Noi-2007, 09:21

"pana pe 11 am trimes meiluri pe care el lea sters "
ai grija ca te incriminezi singur....mail-urile trimise de tine pana pe 11 nu au fost sterse....au fost prezentate la otv,tare banuiesc ca nu esti strain de disparitia Elodiei?!dc esti intradevar ICRISTIAN.....odata spui ca ai fost anuntat de un prieten si pe urma ca de Iacob......pe 11 Iacob nu avea cum sa te sune pt-ca abia atunci s-au luat "Probe"?!?!din casa.......putred rau de tot in ce spui tu......si mai lasa abureala cu misiunile" secrete"ca nu-i chiar asa cum spui tu.....se pastreaza permanent legatura cu tara....cu familia s.a....
Vizitator

Mesajde murfatlar » 7-Noi-2007, 12:26

Cioaca nu-i strain de emailuri.
murfatlar
master
master

Mesajde Vizitator » 11-Noi-2007, 16:17

Zise Murfatlar,si marai la Ilie Cristian,hotarat sa-l lase fara izmene.Mai,sugubetilor.Maine poimaine,o sa va scrie Elodia in direct,si voi tot gura casca o sa ramaneti.Chiar luati de buna ce zice orice smecheras,numai ca a pus acolo un nume?Uite,daca semnez,Cioaca,ia ghiciti cine sunt eu?
Vizitator

Mesajde murfatlar » 11-Noi-2007, 19:23

daca erai atent am scris mai sus : esti tu Ilie Cristian cum sunt eu maica Tereza.
murfatlar
master
master

Anterior

Înapoi la Dan Diaconescu Direct