Clarvazatorii,paranormali,astrologi,etc!

Imagine

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Mesajde ANDY » 14-Oct-2007, 14:36

In acest caz singurii care din punctul meu de vedere care nu s-au discreditat sunt Minerva si Viorel au fost primii care au spus ca sunt implicatii 2 barbatii si o femeie lucru pe care l-au spus apoi si procurori , au spus de existenta unor activitatii care genereaza multi bani si implica interese foarte mari restul cam pe langa , doamna de aseara no coment si eu sunt clarvazator vad 2 barbati si o femeie restul nu il spun ma credeti ?
ANDY
geek
geek

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 21-Oct-2007, 11:40

vreau urgent fiindk sunt din c_ta citeva nr de telefoane aunor clar vazatori dinC ONSTANTA fiindk mia dissparut prietena de 3 saptamini din c_ta din crt km_4_5 sunt cu ea de 2 ani numerele mele sunt 0728622075 0730218519 nume arun vio vreau sa ma ajutati in solutionarea acestui caz dramatik astept raspuns urgent pe nr acesta acum 0730218519 politia romina nu face nimic in legatura cu dispariitile ciaoo
Vizitator

Mesajde foxi » 4-Noi-2007, 20:58

Culmea tupeului!dupa cele intamplate in cazul elodia cu clarvazatorii acestia,apare...ILDICO la a1 sa spuna ce haruri are!plecase dupa elodia,la un pas de a o gasi si abandoneaza..nu-i trebuiau banii!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

stavre bogdan

Mesajde elenastavre@hotmail.com » 19-Ian-2008, 02:40

murfatlar scrie:Ildiko in cazul Stavre de la C-ta sa stiti ca a supus multe adevaruri si chiar numele celor care i-au inscenat sinuciderea lui Bogdan dar nu a spus multe pe post de frica, deoarece unii sunt mafioti internationali.
Alex .Badea si "babuta Geta sunt catastrofe;Viorel Pop in cazul baietelului din padurea de la minastirea Cocos la fel a precizat locul unde se afla dar politia si jandarmii nu au cautat pri acele adaposturi ca-l gaseau in viata,superficiali cum sunt au batut coclaurile pina cei care l-au sechestrat de frica l-au abandonat intr-o ripa cind inca baietelul ar fi putut fi salvat.

v-am dat in mare 2 cazuri pe care le cunosc ft bine.
SUNT MAMA LUI BOGDAN,CEL UCIS CU BESTIALITATE PE 9 IUNIE 2006. DA,AVETI DREPTATE,ILDIKO A FOST OPRITA DE LAZARUS SA DESCIFREZE CAZUL PANA LA SFARSIT.AM INTELES DIN COMENTARIUL LA SUBIECT,CA STITI MAI MULTE. VA ROG DIN SUFLET,DACA AVETI SUFLET PENTRU VIATA LUATA FIULUI MEU SA MA CONTACTATI LA elenastavre@hotmail.com . CU MII DE MULTUMIRI
elenastavre@hotmail.com

dl dan diaconesc

Mesajde gina » 19-Ian-2008, 20:12

nu exista clarvazatori...este o mare minciuna...nu exista... =)) [-(
gina
n00b
n00b

Mesajde Vizitator » 12-Noi-2008, 18:47

clarvazator si bioenergetician viorel pop tel 0720 135 946.Este foarte bun si eu am fost la el.
Vizitator

Anterior

Înapoi la Dan Diaconescu Direct