emo2..

Imagine

Moderatori: karola, Amy, Diana22

emo2..

Mesajde with_borke_wings » 18-Mai-2008, 00:23

Emo .. Se vorbeste de acesti copii "emo" ! Emo nu inseamna neaparat copii dezaxati care isi taie venele .. Nu un copil emo este unul care este mai sensibil si mai retras .. Pentru multi emo inseamna doar stilul vestimentar .. Dar acum daca acel copil sa sinucis nu inseamna ca neaparat emo este omul sinucigas .. Am vazut si manelisti care sau sinucis si ei nu asculta muzica emo .. asculta doar de bani femei si dusmani atat . TH daca este o trupa emo eu ma impusc .. ati auzit de panic!at the disco ? 3 doors down ? acestea sunt trupe emo si mai se asculta HIM .. ascultati sa vedeti ce versuri au panic! at the disco si aveti sa confirmati cea ce am spus . cine vrea sa vb cu mine sa intre pe id with_broken_wings ...daca poate cineva .. un pshiholog .. numai pot .. imi vine si mie sa imi pun capat zilelor ... un mic ajutor poate ies din depresie... si nu-i gluma oameni buni .. am 16 ani si nu cred ca am nimic dar mi se pare ca numai are rost viata .. mama plecata in italya .. tata alchoolic .. prieteni nu am .. bunici toti morti .. frate nu am .. deci cred ca as avea mai multe motive sa imi pun capat zilelor ..
with_borke_wings
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 18-Mai-2008, 00:28

vreau shi ieu luatzy shi idu fallen_emo :)]
Vizitator

huu curentu emo

Mesajde Dont' Emo » 18-Mai-2008, 10:35

Dont' Emo

huu curentu emo

Mesajde Dont' Emo » 18-Mai-2008, 10:36

Dont' Emo

Mesajde BrunHilde » 19-Mai-2008, 00:05

toate incercarile aste trebuie sa iti intareasca caracterul,nu sa te faca sa vrei sa mori
daca nu ai ceva interesant de spus mai bine taci,decat sa vorbesti prostii.
BrunHilde
n00b
n00b

Mesajde Lord Mihnea » 24-Mai-2008, 00:59

este o mare prostie emo.Emo sunt copii carora parintii nu leau dat atentie si iau lasat sa faca ce vor.Acesti copii se sinucid din motive banale ca ia parasit iubita sau ca sa retras bautura de pe piata
Lord Mihnea
n00b
n00b

Înapoi la Dan Diaconescu Direct