Doamnei Barata

Imagine

Moderatori: karola, Amy, Diana22

Doamnei Barata

Mesajde miha0509 » 9-Iun-2008, 00:35

Cam ce incearca doamna aceasta , care arata si foarte rau si foarte rea ?! Sa puna piedici procurorilor ?
Are vre-un motiv ? Ia sa vedem , oare ce "motivatie" are aceasta "Barata" in a-l apara pe criminalul Cioaca !
miha0509
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde murfatlar » 10-Iun-2008, 17:27

ascunde ceva individa asta;dupa cite stiu eu de la o salariata din trustul ei de presa nu se da la o parte cind este vorba de bani,aparentele inseala sub masca acestei femei blinde exista un alt suflet decit cel care-l vezi.
murfatlar
master
master

Mesajde Vizitator » 12-Iun-2008, 16:39

acum imi dau si eu seama de ce sunt asa impidicati procurori acestui caz le pune Barata piedici
Vizitator

Mesajde Vizitator » 6-Iul-2008, 16:00

Tot respectul meu d-na Barata!
Vizitator

Mesajde murfatlar » 7-Iul-2008, 11:43

Anonymous scrie:Tot respectul meu d-na Barata!

aparatori de infractori;esti cumva judecatoarea aceea beata manga si tupeista?
care sfideaza legile tarii? oricum cor la corb nu-si scoate ochii! B-( B-( B-( 8-}
murfatlar
master
master

Mesajde Vizitator » 8-Iul-2008, 14:43

murfatlar scrie:
Anonymous scrie:Barata!

care sfideaza legile tarii? oricum cor la corb nu-si scoate ochii! B-( B-( B-( 8-}
|"}
"Tot respectul meu d-na Magda " Mutumit mulfatlar :++: :++: :++: . Limitat mai esti draga
Vizitator

Mesajde murfatlar » 8-Iul-2008, 17:14

Anonymous scrie:
murfatlar scrie:

|"}
"Tot respectul meu d-na Magda " Mutumit mulfatlar :++: :++: :++: . Limitat mai esti draga

nu asta ti-am cerut;sa fii realist!amindoi au cu duiumul defecte; nu vreau decit sa eradicam infractionalitatea ai inteles? sa nu le dam nas.
murfatlar
master
master

Mesajde Vizitator » 9-Iul-2008, 19:43

murfatlar scrie:
Anonymous scrie:
murfatlar scrie:

|"}

nu asta ti-am cerut;sa fii realist!amindoi au cu duiumul defecte; nu vreau decit sa eradicam infractionalitatea ai inteles? sa nu le dam nas.

Si Hitler a vrut purificare si ai vazut ce a iesit pana la urma asa ca vb aia take it easy
Vizitator

Mesajde murfatlar » 10-Iul-2008, 17:34

cum corectam elemente precum Magda si Tolea?
sa stii D-na Barata este una din persoanele care va da rezultate cu Magda;SIGUR,o ca stila.
murfatlar
master
master

reveniti la cazul elodia

Mesajde maia » 17-Iul-2008, 09:23

suntem exasperati de circul de la otv. acum ca sunt atatea informatii noi in cazul avocatei disparute , diaconescu ne intoxica :mrgreen: cu manelele magdei. I-) .d-na baratza, aveti oarece influenta asupra lui dd, aduceti-il la realitate. deja este penibil si ptr dv sa mai apareti la otv. acolo e balamuc, nu televiziune.in curand persoanele serioase, profesioniste vor refuza colaborarea cu dd ca sa nu se compromita. otv+ balamuc 8-} :shock: :tongue: ~X( B-( [:-P :bounce: :++:
maia

Re: reveniti la cazul elodia

Mesajde murfatlar » 17-Iul-2008, 17:48

maia scrie:suntem exasperati de circul de la otv. acum ca sunt atatea informatii noi in cazul avocatei disparute , diaconescu ne intoxica :mrgreen: cu manelele magdei. I-) .d-na baratza, aveti oarece influenta asupra lui dd, aduceti-il la realitate. deja este penibil si ptr dv sa mai apareti la otv. acolo e balamuc, nu televiziune.in curand persoanele serioase, profesioniste vor refuza colaborarea cu dd ca sa nu se compromita. otv+ balamuc 8-} :shock: :tongue: ~X( B-( [:-P :bounce: :++:

de acord cu tine.
Maia ... daca eventual apare Elodia si vine la Otv,sa fii sigura ,se formeaza curente pro sau contra Elodiei.
vei auzi;curvo!,zdreanto!,ordinaro!.
murfatlar
master
master

pentru murfatlar

Mesajde maia » 17-Iul-2008, 22:55

te gasesc peste tot. :shock: mai vizitezi si alt forum ? :-h
maia

Mesajde maia » 18-Iul-2008, 08:25

:-h nu crezi ca magda si elodia sunt acelasi gen de femeie? exista bineinteles diferente ce tin de educatie, mediul in care au crescut si trait, anturaje dar structural sunt aproape identice.
nu sunt de acord cu limbajul vulgar, dar trebuie sa sti si sa fi observat ca astfel de femei coloreaza viata, dar fac mult rau in jurul lor, provoaca drame. scriu istoria, dar scriu partea urata a istoriei. eu le pun in acelasi taler al balantei pe magda, romanita iovan, profesoara corina, madame iucinu( amanta lui dumitru tinu).ca ele mai sunt o multime,dar cele enumerate au tinut cap de afis la otv.
maia

minciunile magdei

Mesajde maia » 22-Iul-2008, 19:54

doamna baratza, imi permit sa va spun ca, in calitate de jurnalist de investigatie, faceti o figura penibila intretinandu-va cu magda ca si cum minciunile si aberatiile pe care le debiteaza merita cel mai mic interes.
daca ati citi opiniile telespectatorilor ati gasi argumente solide in demontarea minciunilor magdei.
nu va dati seama ca dupa aproape doua luni magda a avut timp sa culeaga informatii noi, a vazut cum bate vantul in cazul avocatei disparute si a insailat un scenariu in care bineinteles are un rol important dar nevinovat. in noul scenariu foloseste cuvintele si variantele de scenarii pe care le-ati insirat dv. jurnalistii de-a lungul timpului in serialul elodia.
la inceputul aparitiilor in nenumarate randuri urla acuzandu-l pe tolea ca a ucis-o pe avocata. acum se apropie temenul ptr divort si incearca sa dreaga busuiocul cu tolea si spune ca nu a ucis, ci a ajutat-o doar sa dispara.
serios, incercati sa nu-i mai dati apa la moara magdei, chiar daca acum va place scenariul ei. nu incurajati minciuna si vedetismul ieftin. [-X
maia

Re: Doamnei Barata

Mesajde Vizitator » 23-Iul-2008, 17:37

miha0509 scrie:Cam ce incearca doamna aceasta , care arata si foarte rau si foarte rea ?! Sa puna piedici procurorilor ?
Are vre-un motiv ? Ia sa vedem , oare ce "motivatie" are aceasta "Barata" in a-l apara pe criminalul Cioaca !

ASA PROSTA CA Doamna barata nu am mai vazut.... eu rad cu lacrimi cum prosteste magda ..

mai bine aim merge acasa barata, vorbele tale nu au nicio valoare
Vizitator

Re: Doamnei Barata

Mesajde Vizitator » 23-Iul-2008, 17:41

miha0509 scrie:Cam ce incearca doamna aceasta , care arata si foarte rau si foarte rea ?! Sa puna piedici procurorilor ?

POI DOAMNA barata este la otv, sa sperie copii.. de acea dd. nu pune interzis sub 12 ani...
Vizitator

Mesajde murfatlar » 25-Iul-2008, 11:15

maia scrie::-h nu crezi ca magda si elodia sunt acelasi gen de femeie? exista bineinteles diferente ce tin de educatie, mediul in care au crescut si trait, anturaje dar structural sunt aproape identice.
nu sunt de acord cu limbajul vulgar, dar trebuie sa sti si sa fi observat ca astfel de femei coloreaza viata, dar fac mult rau in jurul lor, provoaca drame. scriu istoria, dar scriu partea urata a istoriei. eu le pun in acelasi taler al balantei pe magda, romanita iovan, profesoara corina, madame iucinu( amanta lui dumitru tinu).ca ele mai sunt o multime,dar cele enumerate au tinut cap de afis la otv.

au ceva comun;banul,viata tumultoasa.
Elodia si-a ascuns mizeria sufletesca cu o masca ,educatia; idem Corina,Romanita,E milia Iucinu etc Magda da cu oistea-n gard deoarece nu are stil.
multa mizerie in lume;incerc prin intelegere si toleranta sa le deschidem ochii nu sa le cintam in struna.
murfatlar
master
master

pana unde merge tampenia ..

Mesajde 1dado » 2-Aug-2008, 14:43

Anonymous scrie:Tot respectul meu d-na Barata!

mergi doamna, si sa vezi de familia ta,, nu ai mai multa minte ca MAGDA..
1dado

despre inbecila magda

Mesajde alexaalexa » 2-Aug-2008, 14:45

murfatlar scrie:cum corectam elemente precum Magda si Tolea?
sa stii D-na

Barata este una din persoanele care va da rezultate cu Magda;SIGUR,o ca stila.

CAND vad pe barata imi vine rau..inca nu am inteles ce face ea la otv....? :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
alexaalexa

Sintem in anul 2008

Mesajde Vizitator » 12-Aug-2008, 13:42

Doamna Barata pe ce lume traiti? Cind lumea a ajuns atit de departe d-stra va incaptinati sa ramineti la aceeasi coafura proasta, aratati ca o buha si un machiaj care va imbatrineste cu cel putin 20 de ani...Ce naiba chiar nu aveti bani sa va luati un stilist sa va invete cum sa va aranjati? Ma ia cu nervi cind va vad tot timpul cu acelasi par umflat si cu machiajul ala prostesc, parca aveti o masca pe fata. Chiar nu va spune nimeni ce rau va sta?
Vizitator

Înapoi la Dan Diaconescu Direct