cazul elodia

Imagine

Moderatori: karola, Amy, Diana22

cazul elodia

Mesajde petreagenoveva » 13-Iun-2008, 23:00

ma uit de foarte mult la emisiunile dvstra si ma intereseaza cazul elodiei,vreau sa va spun ca in primele zile cand a aparut magda chiar parea a fi interesant si curios dar acum incepe sa fie insuportabila se crede cine stie ce pe acolo habar nu are sa vb corect gramatical nu stie sa respecte persoana cu care tine o conversatie vb numai la pertu si ce sa mai devine inervant sunt curioasa sa vad ce se mai intampla dar cand vad cum tipa pe acolo imediat schimb canalul nu se poate asa ceva mai trimiteti-o aksa nu v-ati plictisit si saturat de ea.nu mai spun de cuvantul ,,banal''ma dispera dak nu are alt cuvant in vocabularul ei sa se ocupe in continuare de copil si de casa cred ca asta e meseria ei in rest totu e ok.multumesc mult domnul lazarius e tare sa o tina tot asa in seara asta eu dak eram in locul lui inchideam ca nu se poate tine o conversatie cu o ,,banala''o seara buna succes in continuare
petreagenoveva
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 14-Iun-2008, 02:14

:)) asa e..tanti aia tipa prea mult ~X( ~X( intr-o noapte nu am putut sa dorm din cauza ca se uita vecinu de deasupra pe otv si aia tipa ..si tipa...si tipa :roll: :roll:
Vizitator

Mesajde willy » 14-Iun-2008, 02:49

Domnule diaconescu sunt din resita va urmarim in fiecare seara mai bine zis noapte , ne place emisiunea d-vstra dar cu aceasta invitata pe care o aveti de citeva seri ati dato in bara . nici ea nu stie cum s-o mai intoarca ,asa le-a incalcit pe toate si pe deasupra mai este si obraznica nu se gandeste ca daca a aparut la un post de televiziune si-a expus viata in public . Ar trebui sa raspunda intrebarilor telespectatorilor putin mai decent si cu bun simt sa nu iute de unde a plecat .Dupa parrerea mea este o mincinoasa fara scrupule, degeaba face pe toata lumea idioata ca ea este mai idioata si de o nerusinare iesita din comun.
willy
n00b
n00b

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » 15-Iun-2008, 22:04

daca nu puteai sa dormi nu e vina Magdei ci mai de graba a vecinului ,nu crezi? nu mai acuzati in necunostinta de cauza pt. ca nu e frumos nu stie nimeni sigur ce a aduso la OTV dar ne dam toti cu parerea e foarte usor sa judecam pe altii X(
Vizitator

Mesajde Vizitator » 16-Iun-2008, 15:42

pei uite ca nu-i asa :)) ca de ex daca vorbea lazarus 8-) stiti voi ce voce are..deh deh..puteam sa dorm..oricat de tare at fi fost volumul..dar :)) n-a fost asa..era tipa aia..si zbiera :shock: si iar zbiera..si :roll: :shock: :roll: :shock:

si ia mai lasati-ma in pace,ma dau cu parerea cand am eu chef,traim intr-o tara libera nu?daca no suport pe tipa,pot sa strig in gura mare asta!daca era desteapta statea acasa,nu venea sa-si intanda parul in studio la diaconescu(dar celebritatea e f imp in ziua de azi),zici ca-i alba ca zapada domle ~X( 8-} B-(
Vizitator

Înapoi la Dan Diaconescu Direct