Imagine 2020 - An electoral Imagine

Moderatori: Katutza, Paulici, bb_girl, cristian1

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

continuati

Mesajde metin cerchez » 12-Oct-2007, 12:23

cit de putin ma cunoasteti ca om...pe cine sa conving ca nu e adevarat si de ce pina la urma...daca vrei sa faci un lucru bun vor sari dusmanii ca sa te darime ptr ca incepi sa fi iubit de oamenii simpli,,,eu de acolo am plecat si mi-e drag printre ei...in rest numai de bine ..daca ati face rau dezintersat v-as intelege ,dar asa ...eu chiar cred doar in dumnezeu-allah si el ii va pedepsi pe cei rai si vinovati..doar in EL mai cred ...Azi e bayramul la turci ...le doresc la toti un bayram -paste fericit...in rest injurati-ma ...cind vulpea nu ajunge la struguri spune ca sint acri...va pup pe toti...Domnul Isus a spus cine e curat sa ia piatra sa arunce...oare de ce nu a mai aruncat cineva?
metin cerchez

Reclame

Re: continuati

Mesajde emi25 » 12-Oct-2007, 12:28

[quote="metin cerchez"]../quote]
upsii, chiar scrie Metin Cerchez ?
1. ca esti pe vizitator,
2. nimeni nu poate confirma identitatea

dar sa zicem ca esti pe bune: salut !
Bine ai venit.
emi25
master
master

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ki » 12-Oct-2007, 13:33

metin cerchez scrie:cit de putin ma cunoasteti ca om...pe cine sa conving ca nu e adevarat si de ce pina la urma...daca vrei sa faci un lucru bun vor sari dusmanii ca sa te darime ptr ca incepi sa fi iubit de oamenii simpli,,,eu de acolo am plecat si mi-e drag printre ei...in rest numai de bine ..daca ati face rau dezintersat v-as intelege ,dar asa ...eu chiar cred doar in dumnezeu-allah si el ii va pedepsi pe cei rai si vinovati..doar in EL mai cred ...Azi e bayramul la turci ...le doresc la toti un bayram -paste fericit...in rest injurati-ma ...cind vulpea nu ajunge la struguri spune ca sint acri...va pup pe toti...Domnul Isus a spus cine e curat sa ia piatra sa arunce...oare de ce nu a mai aruncat cineva?

Multa sanatate si bogatie poporului turc, in ciuda aversiunilor din trecutul nostru istoric.
Poate in momentele astea de piosenie si bunatate va ganditi si la politistul ala, pe care-l condamnati atat de inversunat. Ganditi-va ca si el are parinti - ca tot ati facut referire anterior la familia dvs; ganditi-va ca are un copil care poate fi traumatizat mai tarziu cand va afla despre circul care tocmai se intampla; ganditi-va ca si el a muncit ca sa intre la Academie, sa-si gaseasca un job, sa aiba un salariu si o perspectiva in cariera.
Judecati cu aceeasi masura, daca tot discutati despre morala religioasa (ortodoxa sau musulmana).
ki

Mesajde dariana » 12-Oct-2007, 15:42

ki scrie:
metin cerchez scrie:cit de putin ma cunoasteti ca om...pe cine sa conving ca nu e adevarat si de ce pina la urma...daca vrei sa faci un lucru bun vor sari dusmanii ca sa te darime ptr ca incepi sa fi iubit de oamenii simpli,,,eu de acolo am plecat si mi-e drag printre ei...in rest numai de bine ..daca ati face rau dezintersat v-as intelege ,dar asa ...eu chiar cred doar in dumnezeu-allah si el ii va pedepsi pe cei rai si vinovati..doar in EL mai cred ...Azi e bayramul la turci ...le doresc la toti un bayram -paste fericit...in rest injurati-ma ...cind vulpea nu ajunge la struguri spune ca sint acri...va pup pe toti...Domnul Isus a spus cine e curat sa ia piatra sa arunce...oare de ce nu a mai aruncat cineva?

Multa sanatate si bogatie poporului turc, in ciuda aversiunilor din trecutul nostru istoric.
Poate in momentele astea de piosenie si bunatate va ganditi si la politistul ala, pe care-l condamnati atat de inversunat. Ganditi-va ca si el are parinti - ca tot ati facut referire anterior la familia dvs; ganditi-va ca are un copil care poate fi traumatizat mai tarziu cand va afla despre circul care tocmai se intampla; ganditi-va ca si el a muncit ca sa intre la Academie, sa-si gaseasca un job, sa aiba un salariu si o perspectiva in cariera.
Judecati cu aceeasi masura, daca tot discutati despre morala religioasa (ortodoxa sau musulmana).

Subscriu.
dariana
geek
geek

Mesajde Vizitator » 12-Oct-2007, 22:59

va era dor de metim ?
Vizitator

Mesajde murfatlar » 13-Oct-2007, 11:53

hopa!!! acum gresiti.
chiar de si-a spus parerea aseara si-a exprimat-o in mod civilizat;fiecare cum percepe faptele.

ginditi putin!!!!!
fiind orfan,cu un tata infirm(cocosat) acest om in timpul copilariei si al tineretii a suportat tot felul de insulte,mizerii si altele;cum sa nu se apere si astfel a devenit mai aprig.

nu judecati aspru,a dat dovada clar ca se poate corecta.
murfatlar
master
master

Mesajde Vizitator » 15-Oct-2007, 19:57

foxi scrie:Pai vedeti!cine poate oase roade!acest domn scoate pistolul pe strada etc. si e alesul natiunii.in schimb pilotul acela e criminal ca trage cu arma intr-un hot noaptea pe la 3.Atunci vin lupii moralisti la otv si urla la luna!!

Dragii mei, haideti sa ne comportam civilizat si sa lasam deoparte aceste critici si mai ales aceste "citate" din ziare, sau daca chiar nu puteti sa treceti cu vederea, observati si imprejurarile in care s-au petrecut faptele. Pana la urma multi dintre noi suntem impulsivi... si haideti sa ne mai gandim la o chestie, acest om chiar a fost ales de o parte din popor, nu s-a dus cu foarta acolo... hai sa verificam si ce a mai facut cat timp a fost deputat... si referitor la "mahalaua" produsa cand era impreuna cu Petrica Gheorghe, acesta reuseste destul de usor sa te faca sa devii impulsiv, chiar si pe Lazarus daca va amintiti. Numai bine va doresc! Si deslusirea misterului Elodia cat mai curand! :-h :-h
Vizitator

Re: ciocul mic

Mesajde karina » 3-Noi-2007, 10:44

pentri karina de pe noi2 scrie:nu exista forum unde sa nu fiu atacat de o tipa ce lucreaza la o institute importanat din c-ta care are un site de intilniri pe noi 2 unde cauta -barbati ptr aventuri asemeni elodiei...cum poti fi atit de perfida sa arunci cu noroi cind faci acelasi lucru/ dimpotriva la cit mai multi barbati karina draga dar ciocul mic...poza de pe plaja cind ai iesit la agatat e chiar reusita

Domunle Cerchez, abia acum am vazut mesajul dumneavoatra de aceea va raspund cu mare intarziere. Sunt din Constanta intr-adevar, dar nu am avut placerea sa va cunosc iar chestia cu noi2 si poze de pe plaja sunt inventiile mintii dumneavoastra bolnave de paranoia. Repet, nu va cunosc personal, dar am auzit multe despre dumneavoastra si despre trecutul dumneavoastra. Inainte de a-l incrimina pe Cioaca si de a-l trimite la puscarie, desi nu aveti nici o calitate in acest sens, faceti-va o analiza personal si veti descoperi ca sunteti mai aproape de Poarta Alba decat el. Pana una alta in constiinta constantenilor ramaneti un bisnitar de Piata Chiliei, prietenul devotat al infractorilior.... Poze cu mine si site-uri pe care apar eu nu aveti domnule Cerchez dar in schimb aveti darul inconfundabil de a arunca cu noroi si de a ameninta in cel mai suburban mod, care v-a caracterizat intotdeauna.
Si sunteti si semi-analfabet....
CU MULT RESPECT KARINA!!!!
karina

Mesajde kamy_kam » 3-Noi-2007, 19:56

sper sa intre oameni cat mai documentati pe acest forum, sa-si sustina parerile cu argumente, oare nu putem sa ne purtam civilizat? :|
sa dovedim ca avem cei 7 ani de acasa :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 3-Noi-2007, 22:30

kamy_kam scrie:sper sa intre oameni cat mai documentati pe acest forum, sa-si sustina parerile cu argumente, oare nu putem sa ne purtam civilizat? :|
sa dovedim ca avem cei 7 ani de acasa :)

????????????
la ce te referi?
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 3-Noi-2007, 22:52

in general in loc sa se exprime pareri gasesc doar ura, nu conteaza cui ii este adresata, dar doar atat va anima, ura impotriva unuia sau a altuia, doar cateva pareri am vazut mai avizate, sustinute de argumente, de respect nu mai vorbesc, a disparut cu totul, daca nu avem aceleasi pareri suntem pusi la colt, nu stim sa ascultam sa vedem ce au de spus si ceilalti :|
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde foxi » 4-Noi-2007, 10:27

Dinu!dupa ultimele aparitii tv.,nu-l mai vad in nici un caz ,presedinte asa cum ar fi sperat!cred ca a fost un bun securist si atat!!!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde murfatlar » 5-Noi-2007, 10:17

d-le Cerchez nu mai dati apa la moara oricui,nu intrati in jocul lor,deoarece din simpatie ptr acest politist au inebunit femeile.

vedea-le-as vreo 3 luni de convietuit cu Cioaca.

inca o rugaminte ,nu dialogati cu Gheorghe ca-i dus saracu, cu capsorul.

cea care v-a incriminat a uitat oare ca sunteti reprezentantul unei minoritati si sunteti obligat sa fiti alaturi de ei? chiar de nu va face placere.
murfatlar
master
master

Mesajde foxi » 5-Noi-2007, 15:50

Cerchez insista!insista!si iar insista cu divagatii la otv!
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
geek
geek

Mesajde Vizitator » 5-Noi-2007, 16:16

murfatlar scrie:d-le Cerchez nu mai dati apa la moara oricui,nu intrati in jocul lor,deoarece din simpatie ptr acest politist au inebunit femeile.

vedea-le-as vreo 3 luni de convietuit cu Cioaca.

inca o rugaminte ,nu dialogati cu Gheorghe ca-i dus saracu, cu capsorul.

cea care v-a incriminat a uitat oare ca sunteti reprezentantul unei minoritati si sunteti obligat sa fiti alaturi de ei? chiar de nu va face placere.

dragul meu toti sunt cu capul nu doar Gheorghe oamenii astia zic acelasi lucruri de cate ori sunt invitati parca ar fi pe replay
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 5-Noi-2007, 18:19

am asistat la un balci teribil, oare de ce invitati oameni predispusi la asa ceva? X(
suntem satui de balciul politic, inca unul si aici? X(
nu stiu cine mai era pe-acolo, un tip care a-ncercat si el sa se faca remarcat cu niste manusi pline de sange, dar care habar n-are ca , kent silver, e kent 4 si nu kent 1 cum sustinea total aiurea, doamne si ceilalti habar n-aveau, daca intr-o chestiune asa de simpla nu stiau, ce sa mai zicem de cazul in speta? :mrgreen:
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde karina » 5-Noi-2007, 18:49

O data in plus, daca mai era necesar, Cerchez, coetnic cu criminalul din italia, ne-a demonstrat cat de josnic este. Vocabularul pe care l-a folosit il arunca fara discutie in categoria oamenilor fara cultura, fara educatie si fara pic de bun simt.... Jenant si scarbos!
karina

Mesajde Vizitator » 5-Noi-2007, 18:52

intrebare Cerkez nu este musulman ?
Vizitator

Mesajde Vizitator » 5-Noi-2007, 18:56

Anonymous scrie:intrebare Cerkez nu este musulman ?

ba da , este tigan!!!
Vizitator

Mesajde Vizitator » 5-Noi-2007, 19:12

OAMENI BUNI MUSULMAN NU ESTE ACELASI LUCRU CU TIGAN CHIAR DACA SI UNII SI ALTII SUNT MAI INCHISI LA CULOARE
Vizitator

Mesajde kamy_kam » 5-Noi-2007, 19:44

karina scrie:O data in plus, daca mai era necesar, Cerchez, coetnic cu criminalul din italia, ne-a demonstrat cat de josnic este. Vocabularul pe care l-a folosit il arunca fara discutie in categoria oamenilor fara cultura, fara educatie si fara pic de bun simt.... Jenant si scarbos!

cherchez, nu a folosit cuvinte jignitoare, poate pe alocuri, fata insa de petrica gheorghe e mic copil, ii plang de mila sotiei lui petrica, cate trebuie sa suporte femeia respectiva de la un tip atat de misogin! :mrgreen:
Imagine

kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 5-Noi-2007, 21:34

TOTI JIGNESC PARTEA ADVERSA SI GHE SI LAZARUS SI CHERKEZ ASA CA BINE ZIS TOCATURA DE INVITATI
Vizitator

Re: ciocul mic

Mesajde Vizitator » 6-Noi-2007, 09:03

karina scrie:
pentri karina de pe noi2 scrie:nu exista forum unde sa nu fiu atacat de o tipa ce lucreaza la o institute importanat din c-ta care are un site de intilniri pe noi 2 unde cauta -barbati ptr aventuri asemeni elodiei...cum poti fi atit de perfida sa arunci cu noroi cind faci acelasi lucru/ dimpotriva la cit mai multi barbati karina draga dar ciocul mic...poza de pe plaja cind ai iesit la agatat e chiar reusita

Domunle Cerchez, abia acum am vazut mesajul dumneavoatra de aceea va raspund cu mare intarziere. Sunt din Constanta intr-adevar, dar nu am avut placerea sa va cunosc iar chestia cu noi2 si poze de pe plaja sunt inventiile mintii dumneavoastra bolnave de paranoia. Repet, nu va cunosc personal, dar am auzit multe despre dumneavoastra si despre trecutul dumneavoastra. Inainte de a-l incrimina pe Cioaca si de a-l trimite la puscarie, desi nu aveti nici o calitate in acest sens, faceti-va o analiza personal si veti descoperi ca sunteti mai aproape de Poarta Alba decat el. Pana una alta in constiinta constantenilor ramaneti un bisnitar de Piata Chiliei, prietenul devotat al infractorilior.... Poze cu mine si site-uri pe care apar eu nu aveti domnule Cerchez dar in schimb aveti darul inconfundabil de a arunca cu noroi si de a ameninta in cel mai suburban mod, care v-a caracterizat intotdeauna.
Si sunteti si semi-analfabet....
CU MULT RESPECT KARINA!!!!
Vizitator

pentru ilustrii anonimi complexati

Mesajde metin cerchez » 6-Noi-2007, 09:34

diferenta intre mine si dvs este ca eu nu ma ascund sub nume de curve ce ies la agatat pe noi2 gen karinasi va voi demonstra zilele acestea citi barbati au intilnit-o in acest mod ,nici cu alte pseudonime ce dovedesc lasitatea voastra ci ma numesc simplu ...metin cerchez... nu-mi este rusine de nimis din ce am facut cu adevarat nu de ce am fost acuzat si calomniat...avind un tata infirm am muncit de la 14 ani ...ramas orfan din 1988 mama fiind taranca din cobadin si nu din piata chiliei de unde karina ia spaga, am urmat cursurile lic mircea cel batrin ,am intrat la ase-cibernetica.am facut si drept si adm publica,am fost si deputat .membru al com de aparare ordine publica si siguranta nationala,com de contol al min internelo si presedinte com sipa din min just anchetind politisti procurori si judecatori corupti,membru azr ,director de ziar , ziarist la baricada -primul ziar anticomunist al romaniei ,contrast telegraf ,fondator tv neptun incomod meridian etc ...deputatul cu cele mai multe initiative ,interpelari intrebari ptr prob cetatenilor romaniaedin 2000-2004 conf unui studiu al tv prima..cam mult cam putin ptr un orfan .urmas al celebrului actor hamdi cerchez ,care va spun un secret madam prostituata de pe noi2 sigur nu era tigan cum sinteti voi cei care va ascundeti sub pseudonime///eu sint mindru ...ma numesc metin cerchez ..nu sint complezat ca voi... ce va opreste sa fiti ca mine ...indomeniul studiilor ,al activitatii profesionale , ...de ce nu iesit la unpost tv sa va exprimati democratic parerile si va ascundeti aici? ...cit de mici sinteti..cine se aseamane cu cioaca se aduna ..sinteti la fel de mici si ca si el vreti sa pareti ceea ce nu sinteti...nu ati facut nimic in viata care sa va defineasca ca oameni..stiti sa vaascundeti dupa neferifite pseudonime si sa va considerati importanti...eu nu sint important ...eu sint doar metin cerchez si atit cu greseli sau nu ...dar in viata mi-a placut sa combat pe fata....sa spunlucrurilor pe nume indiferent de consecinte ...voi stiti ca sintei zerouri absolute dar nu avetei ce face...eu merg mai departe ,lupt pina voi inchide ochii,ptr ca una e samori anonim ca voi si una ka unleu ...ca mine...va deranjeaza ca sint mai inteligent ca voi? ce sa facem tine de educatia de acasa de bagajul de cultura de viata de zi cu zi...nu aveti alta placere decit de a cleveti a birfi...zau mi-e mila de voi cit sinteti de mici...nu aveti contaargumente si atunci apelati la jigniri si calomnii...daca ce ati spus ar fi fost adevarat sa stiti ca educatia data de o taranca din cobadin si un cocosat din hirsova adica parintii mei -odihneasca-se in pace-m-ar fi facut sa fiu ilustru anonim ca si voi...dar asa inteligenta ma obliga sa lupt mai departe cu mentaliati ce nu va fac cinste...va salut
metin cerchez

Mesajde Vizitator » 6-Noi-2007, 15:00

te lupti cu morile de vant.....cum ai facut-o si pana acum...ei afla ca eu nu sunt ca cei enumerati de tine...urat din partea ta sa jignesti oamenii ,asa la nimereala si cum te-am vazut si pe otv,nu tin cu nimeni ....dar cand vad ce se intampla in ziua de azi ma apuca "greata"ca traiesc in aceasta tara...toti sunteti numai dupa castiguri ieftine,circul de la otv...prostind oamenii....Urmare-am emisiunile la inceput...erau interesante,dar acum vad ca au cam luat-o pe "aratura"din cauza multor persoane "dubioase"care se perinda pe la otv... :((
Vizitator

AnteriorUrmătorul
Forum Statistici